lekarz Robert Witkowski

Ginekolog, USG

3,9

Anna

08.06.2016

Przemiły człowiek o wysokiej kulturze osobistej , niestety słaby merytorycznie - prowadził moją ciążę i przeoczył dość istny problem. Do prowadzenia ciąży nie polecam, do rutynowych wiz jak najbardziej.

Ania

23.04.2015

Jestem mamą rocznej córeczki, którą od "fasolki" do przyjścia na świat "dogląda"ł dr Witkowski. Trafiłam do Niego przypadkiem ale już po pierwszej wizycie wiedziałam, że chcę, abyśmy w tym szczególnym okresie były pod jego opieką. Lekarz sympatyczny, wzbudza zaufanie, odpowiada cierpliwie na wszystkie pytania, aczkolwiek co ważne- trzeba pytać, bo sam mówi niewiele podczas badań i po nich. Dodam jeszcze, że jest jedynym ginekologiem, do którego "mam śmiałość" by pytać o wszystko. :-)

Patrycja

28.05.2014

Pan dr prowadzil moja pierwsza ciaze jestem z niego bardzo nie zadowolona przez cala ciaze zrobil mi tylko jedno usg podchodzil obojetnie do bolesci i moich skarg na temat mojego samopoczucia. a kiedy dostalam skurczy porodowych i pojechalam do szpitala co sie okazalo ze nie bylam w 37tyg ciazy tylko w 41 tyg ciazy zle lekarz prowadzil moja ksiarzeczke i moja ciaze. przez to przeniasalam ciaze o 9 dni co nawet o tym nie wiedzialam. dobra date miesiaczki mu podalam, ale jak mi zrobil usg pierwszy raz to wyszlo na usg inny tydzien ciazy niz mi wpisal ksiazeczke. przez to dziecko urodzilo sie cale zielone i w zielonych plynach... nie polecam nikomu tego lekarza jest naprawde nie kompetenta osoba i napewno wiecej moja noga do tego doktora nie stanie nigdy wiecej.

Magda

07.05.2014

Doktor prowadził moją ciążę, która sprawiała co chwilę małe problemy. Zawsze profesjonalnie podchodził do problemu, w razie konieczności przyjmował między pacjentkami. Nigdy nie lekceważył problemów ani moich pytań. Mam porównanie z lekarzem, który prowadził moją pierwszą ciążę i było to niebo a ziemia. Zdecydowanie polecam!

Anonim

30.01.2014

Polecam lekarza, spokojny, rzeczowy, wzbudza zaufanie. Bardzo miły. Podchodzi kompleksowo do pacjenta. Na kolejną wizytę zgłoszę się bez najmniejszych obaw.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Józefów"?

Bohdan Dźwigała

Centrum Medyczne doktorA
Trakt Brzeski 57B
None
Tytoniowa 24/37
"BABKA MEDICA" WIRSKA ZIOŁO S.J.
ul. Zygmunta Słomińskiego 15/38

Hanna Kurc-Lorenz

Gabinet Ginekologiczny
Warszawska 111/14
Mińsk Mazowiecki
Przychodnia Lekarsko-Analityczna przy ''MAY-POL'' Spółce z o.o.
ul. Mikołaja Kopernika 5
SP ZOZ Przychodnia Miejska