lekarz Roman Dereziński

Chirurg urazowy

2,5
2,5

Jestem pod wrażeniem,pan doktor to wspaniały lekarz, miły, pełen cierpliwosci i zainteresowania pacjentem.

Kompletny brak profesjonalizmu. Opryskliwy, łaskawie przyjmuje w poradni ortopedycznej. Wypalony zawodowo.

Omijać szerokim łukiem ! Tak okropnego lekarza nie spotkałam jak żyje ! Tacy jak On nie powinni przyjmować pacjentów!

Omijać szerokim łukiem !
Tak okropnego lekarza nie spotkałam jak żyje !
Tacy jak On nie powinni przyjmować pacjentów!

Lekarz jak najbardziej profesjonalny. Trafiłem na zakopiański SOR z mocnym stłuczeniem palucha stopy. Szybkie RTG i wykluczenie złamania. Tutaj pozytywy się kończą. Na pytanie o wystawienie L4 na dany dzień, doktor powiedział, że przecież mogę pracować. Nie spytał o charakter mojej pracy. W zasadzie niewiele go to obchodziło. Mechaniczne podejście do sprawy. Zero empatii i zrozumienia problemu pacjenta.

Po konsultacji u tego Pana, aby uniknąć komplikacji skonsultuj się czym prędzej z innym lekarzem... :)

Miły, kompetentny profesjonalista. Mieszkam w Gorzowie Wielkopolskim. Szkoda, że tutaj nie mamy takiego fachowa

niemiły, nieuprzejmy, lekceważące podejście do pacjenta, kompletny brak zainteresowania pacjentem, byle jak najszybciej go spławić, najgorszy lekarz u jakiegokolwiek byłem...

A mnie Pan Doktor pomógł i wbrew temu co piszą to super specjalista w swojej dziedzinie, doświadczony ortopeda.

Bardzo słaby lekarz, na zdjęciu rentgenowskim nie zauważył złamania kości śródstopia.

Naraził mnie na kolejną operację stopy. Brak odpowiedzialności i kompetencji.

Naraził mnie na kolejną operację stopy. Brak odpowiedzialności i kompetencji.