lekarz Ryszard Mazur

Urolog

Lek. Ryszard Mazur< urolog Lublin Nie polecam tego lekarza! Wysłał mnie na badanie usg, a gdy wróciłem z wynikiem, lekarza już nie było. Pacjencie lecz się sam! Taka widać dewiza przyświeca temu lekarzowi. Zero poszanowania pacjenta.

Pan doktor to przemiły człowiek. Były ordynator w szpitalu wojskowym. Posiada bardzo szeroką wiedzę i doświadczenie. Dba o pacjenta. Szybko postawiona diagnoza. Serdecznie polecam.

Dba o pacjenta. Szybko postawiona diagnoza.
Serdecznie polecam.

Nie polecam tego lekarza, zapisałam się na wizytę prywatną w Luxmedzie , gdzie jak już sie rejestrowałam to lekarza nie było, bo niby gdzieś na chwilkę wyszedł. Po czterdziestominutowym czekaniu na jego osobę,poszłam do rejestracji zapytać co z tą wizytą, niestety lekarz zapomniał że ma wizyty i sobie pojechał. Całkowite zlekcewarzenie pacjenta, gdzie specjalnie zapisałam się na wizytę prywatną bo mi zależało na czasie...to mi łaskawie przedstawiono opcje że mogę zapisać się do niego za tydzień.

Polecam to wspaniały lekarz ,bardzo dobry człowiek .Lekarz z powołania,oddany pacjętowi,tłumaczy chorobę i zagrożenia jakie mogą powstać.Polecam !!!

Niesamowicie fachowe zarazem bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Nie mogę nic złego zarzucić doktorowi. Jest idealny w tym co robi. Bardzo mi pomógł, postawiona diagnoza przez lekarza była idealna. Jak na razie na lepszego urologa nie trafiłem.

Zabrałam mojego męża do tego urologa i nie mamy żadnych zastrzeżeń. Wszystko przebiegło jak należy, mąż w końcu doszedł do siebie. Warto było wydać pieniądze na wizytę.