lekarz Ryszard Soliński

jestem niezadowolona poniewaz zarazil mnie w czasie leczenia wirusami i od tego czasu cly czas choruje

A ja nie byłam zadowolona.Oszukał mnie.Sprzedał mi 5 tabletek na lepsze nawilżenie pochwy za 50 zł.W domu otwieram a tam brakuje dwóch tabletek a na odwrocie opakowania naklejka "próbka nie do sprzedaży".Więcej do niego nie poszłam a prowadził moją ciążę bliźniaczą,za wizytę z usg kasował podwójnie bo to bliźniaki więc dwoje dzieci do pomiarów..

Swietny lekarz. chodzilam do niego przez cala pierwsza ciaze.podczas porodu go nie bylo,ale przez caly czas sie mna interesowal :) chodze do niego rowniez w tej ciazy i jestem BARDZO ZADOWOLONA. jest bardzo dokladny,wszystko siwetnie tlumaczy,wyslucha i poswieca bardzo duzo uwagi. POLECAM! U lepszego lekarza nigdy nie bylam.

Zdecydowanie polecam. Świetny lekarz. Polecam każdemu

Zdecydowanie polecam. Świetny lekarz. Polecam każdemu

W wyniku sugestii Dr Jacka Kolanki przyjechałam do szpitala w Dzierżoniowie na trudną operację. Pan Ordynator w czasie rozmowy zapoznał się z moją trudną sytuacją rodzinną, zaproponował bardzo szybki termin operacji wykazując zrozumienie i ogromną serdeczność. Ludzi o takim sercu, fachowości i serdeczności dla pacjentów dzisiaj rzadko się spotyka. Bardzo, bardzo Panu dziękuję Panie Ordynatorze! Dziękuję również całej Pana załodze! Dziękuję !!! Polecam wszystkim, którzy chcą się wyleczyć.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Dzierżoniów"?

Jerzy Kuczma

Kopernika
ul.Kopernika 11h /I

Zygmunt Chrzanowski

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ " EWA CHRZANOWSKA, KRYSTYNA WOLAŃSKA, PAWEŁ CHRZANOWSKI S.C.
OS. TĘCZOWE 12A

Jerzy Słobodzian

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Piaskowa Góra"
ulica Główna 4
58-309 Wałbrzych
NZOZ Szpital Powiatowy w Dzierżoniowie sp. z.o.o. - Szpital
ulica Cicha 1
ulica Słonecznikowa 14
VITA-MED
UL. PODCHORĄŻYCH 4
58-100 Świdnica
NZOZ "Zespół Praktyk Lekarskich" s.c.
inna Tęczowe 17

Ryszard Soliński