dr Samir Ibrahim

Chirurg plastyczny

Jestem po zabiegu vaser lipo, brzuch po dwóch latach od zabiegu wygląda koszmarnie, zrost na zroście, asymetria, lepiej wygladał przed zabiegiem. Teraz mam na brzuchu przynajmniej tak to wyglada celulit 3 stopnia.

Byłam na konsultacji u dr Ibrahima w sprawie korekcji nosa, nie była to udana konsultacja. W porównaniu z innymi konsultacjami u innych chirurgów plastycznych jakie później odbyłam, dr w swojej profesji okazał się niekompetentny i niegodny zaufania. Próbował namówić mnie na całkowitą korekcje nosa a tym samym bardzo kosztowny zabieg (ok.12 tys!)choć moja wada absolutnie tego nie wymagała zdaniem innych lekarzy.

Dr Ibrahim w marcu br dokonał u mnie korekty górnych i dolnych powiek. Efekt olśniewający! Wreszcie pozbyłam się wiecznie zmęczonych, podpuchniętych oczu. Doktor Samir to wspaniały specjalista w zakresie chirurgii plastycznej, z wielce "koszernym" dowcipem. Personel bardzo serdeczny i kompetentny. Tym, którzy z różnych przyczyn chcieliby dokonać u siebie korekt w zakresie chirurgii plastycznej śmiało polecam klinikę Mandala Doktora Samira Ibrahima. Doktorze, dziękuję! B.W.

W klinice MANDALA BEAUTY przeszłam operacje powiększania piersi oraz korektę oczu i nosa. Wszystko podczas jednego zabiegu. Doktor SAMIR IBRAHIM jest znakomitym fachowcem ,godnym zaufania oraz bardzo sympatycznym człowiekiem .W klinice cudowna opieka i przemila atmosfera.. Polecam z czystym sumieniem i BARDZO DZIĘKUJE !!! Mariola

Polecam z czystym sumieniem i BARDZO DZIĘKUJE !!!
Mariola

Szczerze polecam dr. Samira i klinike Mandala . Profesjonalizm , serdeczna atmosfera i czula opieka calego personelu. We wrzesniu 2011 poddalam sie zabiegowi Viser Lipo na twarz i szyje . Rezultaty w pelni zaspokoily moje oczekiwania . Rekomenduje zabieg wszystkim pacjentkom ktore chca poprawic owal twarzy i "wysmulklic" szyje. Rezultaty byly w pelni widoczne po kilku tygodniach, skora czuje sie bardziej napieta i wygladzona , a efekt utrzymuje sie do dnia obecnego.

Wciąż poszukujesz "Chirurg plastyczny Poznań"?

Gromadziński Zespół Medyczny

Poznań
Polanica-Zdrój

Joanna Kurmanow

Chirurg plastyczny
Chirurgia Plastyczna Joanna Kurmanow
Gorczyczewskiego 7 lok. 1
60-111 Poznań