lekarz Sebastian Cychowski

POLECAM wszystkim!!!Dr Cychowski niestety nie wykonuje artroskopii, ale dokładnie pokieruje, gdzie, co i jak. Polecam. Bardzo miły, uprzejmy. Pierwszy raz miałam wykonane badanie USG kolana tak dokładnie jak zrobił to doktor Cychowski. POLECAM!

Dzięki panu doktorowi chodzę ;) kolejną operację poprowadził mnie sam... gdzie/jak/co mam zrobić, gdzie się zgłosić...:)

Dzięki panu doktorowi chodzę ;)

nie zdecydowany i nie umie zdecydowac co robic z dana choroba nie jest kompetentny niestety

Jeden z nielicznych lekarzy który ma na uwadze dobro pacjenta i naprawdę stara się pomóc, a nie tylko udaje że coś robi. Do tego bardzo miły i uprzejmy z pozytywnym nastawieniem do pacjenta.

Wizyta trwała 30 minut - straszna gaduła :), ale bardzo sympatyczny. To co się rzuca w oczy - nie próbuje naciągać na kasę! Podczas wizyty zlecił dodatkowe RTG, i z góry zapowiedział, że jak wrócę z wynikiem to za tą drugą wizytę już nie płacę. No i co najważniejsze rehabilitacje które zapisał zaczynają działać! A przez innego ortopedę byłam już skierowana na operację.

Doktor operował mi rękę - zespół cieśni kanału nadgarstka. W innych Szpitalach w Toruniu kazano mi czekać w kolejce do przyszłego roku. Trafiłam do Pana doktora do Przychodni Uniwersyteciej. Krótko mówiąc - zabieg był po niecałych 2 miesiącach (musiałam zrobić badanie przewodzenia w nerwie). Efekt był niesamowity, już pierwszą noc po zabiegu po raz pierwszy od kilku miesięcy przespałam całą noc nie budząc się z tym piekielnym bólem i drętwieniem ręki. Pozdrawiam serdecznie!

Polecam serdecznie doktora Cychowskiego! Kompetencja i kultura osobista w jednym!

trafilem do szpitala ze zlamaną reką. Lezalem z wyciągiem 14 dni ale ciesze się bo doktor pozadnie sie przygotowal. po operacji wszyscy lekarze którzy widzieli rtg mowili ze naprawde swietnie zlozone chociaz zlamanie bylo cięzkie. maniery ma napewno. np podal mi reke na wizycie kontrolnej a niewielu lekarzy tak by sie zachowalo. naprawde dobry lekarz

a ja się nie zgadzam. trafiłem do szpitala na bielanach ze zlanana reka. nastawil ja "od reki" :), zalozyl gips... nawet w szpitalu nie lezalem. wszystko wyjasnil, powiedzial gdzie sie zglosic, wszystko zapisal na kartce. a co najwazniejsze wszystko w przyjaznej atmosferze, uspokoil mnie, porozmawial, a to tez bardzo wazne. teraz jestem w trakcie rehabilitacji - niedlugo wracam do pracy. pozdrawiam - oby takich wiecej.

Miły człowiek ale kiepski specjalista. Trafiłem do szpitala po upadku i skręceniu nogi. Doktor Cychowski zlecił badanie rtg i stwierdził tylko skręcenie. Po trzech dniach na konsultacji u mojego ortopedy okazało się, że noga jest "paskudnie skręcona", torebka stawowa rozerwana wraz ze ścięgnami. Teraz czeka mnie długa rehabilitacja. Młody, niedouczony i niekompetentny. To juz nie pierwsza pomyłka w szpitalu na Bielanach.