lekarz Sebastian Sokołowski

Ortopeda

Lekarz godny polecenia. Pana Doktora cechują nie tylko ogromna wiedza, wysokie kompetencje czy pełen profesjonalizm, ale i wysoka kultura osobista i świetne podejście do pacjenta. W bardzo przystępny sposób potrafi wytłumaczyć problem z którym się do niego zwraca. Szczerze polecam i życzę szybkiej profesury :)

zdecydowanie nie polecam, wszystkie informacje musialam wyciagac prawie sila i ostatecznie nie wiem czy jest dobrze czy zle

Lekarz godny polecenia. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Kompetentny. Bardzo dobrze wytłumaczył mi, na czym polegała przebyta operacja. Bardzo szybko wróciłam do zdrowia. Więcej takich lekarzy. Nic dodać, nic ująć - wszystko jak w ww. ankiecie. Polecam gorąco.

Z takim podejściem do pacjentów, życzę mu co najmniej Profesury. Pełny profesjonalizm, bardzo dokładny wywiad. W dzisiejszych szybkich i zwariowanych czasach to rzadkość.

Z takim podejściem do pacjentów, życzę mu co najmniej Profesury.
Pełny profesjonalizm, bardzo dokładny wywiad.
W dzisiejszych szybkich i zwariowanych czasach to rzadkość.

Czy ktoś posiada informację czy Pan dr przyjmuje prywatnie? ewentualnie jak można się z nim skontaktować? w przychodni nie mogę trafić na jego dyżur.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda "?

Rafał Więcek

53-413 Wrocław
ARTEMED Centrum Medyczne Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Zygmunta Krasińskiego 29
50-450 Wrocław
Dolnoślaski Szpital Specjalistyczny im. T Marciniaka Oddział Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej
ul. Filedrofa 2
54-049 Wrocław