lekarz Sławomir Chmielewski

Pan Dr profesjonalnie podszedł do mnie, po ugryzieniu przez psa zarówno w szpitalu, jak i w przychodni. Specjalista godny polecenia!

Specjalista godny polecenia!

Bardzo konkretny lekarz. Kiedy bałam w szpitalu widziałam jego życzliwość, troskę o autentyczne dobro pacjentów, pracowitość. A po stosunku personelu, który ceni jego opinię i konsultuje się z nim - jako ze starszym kolegą, widziałam też jak ceniona jest jego fachowość. Drugi raz spotkałam się z nim po prawie 2 latach w poradni - państwowej- podkreślam. Tu uderzyła mnie jego konkretność. Mimo wielu pacjentów w kolejce, lekarz spokojnie omówił ze mną wszystkie szczegóły d.t. urazu, sposobu leczenia, kolejnych potrzebnych badan , wyników już przeprowadzonych badań, postępowania w oczekiwaniu na wyniki ...

Drugi raz spotkałam się z nim po prawie 2 latach w poradni - państwowej- podkreślam. Tu uderzyła mnie jego konkretność. Mimo wielu pacjentów w kolejce, lekarz spokojnie omówił ze mną wszystkie szczegóły d.t. urazu, sposobu leczenia, kolejnych potrzebnych badan , wyników już przeprowadzonych badań, postępowania w oczekiwaniu na wyniki RTG. A wszystko to z uprzejmością i bez zbędnego rozgadywania się. Naprawdę jestem zbudowana jego postawą.

Ja również jestem nie zadowolony,miałem styczność z tym lekarzem.Więcej bym nie poszedł,bez kultury,bez uprzejmości.Totalna ignorancja,nawet nie da się wypowiedzieć!!

Nie polecam,zarozumiały,nie uprzejmy,nie tłumaczy wszystkiego,dziwny.Nie powinien byc lekarzem a co dopiero ordynatorem!

Lekarz bardzo nieupszejmy, bez kultury nie pasuje do lekarza ,brak podejscia do pacjenta.Nie polecam tego lekarza,

Bardzo dobry lekarz,ale i człowiek. Miałam okazję kilka dni na oddziale obserwować podejście do pacjentów,na tle innych jest taki ludzki i jedyny, który potrafi prosto i szczerze doradzić i wyrazić swoją opinie dla dobra osoby chorej. Dawno nie spotkałam się z takim zaangażowaniem i poświęceniem :) napewno będę polecać innym i w razie potrzeby wracać :)

Najlepszy lekarz jakiego kiedykolwiek poznalem a w swoim zyciu kilkudziesieciu juz przeszedlem zawsze pomocny ,lekarz z autentyczna checia pomocy a nie tylko(jak wiekszosc)wypisujacy recepty.Zawsze bardzo dokladnie analizuje kazdy przypadek i zanim zobaczy kompletne wyniki to nie przepisze leku .Doskonaly analityk wspaniale wytlumaczy przebieg leczenia i skieruje ewentualnie do ktoregos ze swoich kolegow po fachu gdy choroba idzie w innym kierunku niz chirurgia.Polecam go wszystkim znajomym i zaden nie narzekal nigdy.Tak wiec Panie Slawku duzo lat w zdrowiu zycze

Podzielam opinie pozytywne. Pełen profesjonalizm , konkretne i zrozumiałe tłumaczenie problemu. Poza tym ogromny plus za życzliwe podejście do starszego pacjenta oraz troskę o jego stan. Niestety brakuje tego wielu lekarzom. Mimo wcześniejszych obaw ,co do pobytu w naszym strzeleckim szpitalu , dzięki postawie Pana doktora ( a także reszty personelu chirurgii) całkowita zmiana zadania na ten temat.

Mimo sporej opuchlizny lekarz uznał że jestem zdrowy, bo czas przeznaczony na leczenie skręcenia stopy się już zakończył, przy tym był raczej mało uprzejmy. Nie wiem skąd tyle dobrych opinii zwłaszcza że rozmawiałem na ten temat z paroma osobami i nie wszyscy z własnego doświadczenia byli dobrego zdania o tym lekarzu.

Jako lekarz i człowiek bardzo kompetentny i w porządku gość. Ma szacunek do pacjenta czego brakuje niestety jeszcze bardzo dużej grupie polskich lekarzy (bufonom). Ma b.dobre podejcie do pacjenta, wszystko wyjaśnia i tłumaczy. Jest lekarzem godnym polecenia w 100 procentach co będę czynił. Oby było coraz więcej takich lekarzy w naszym kraju.