lekarz Sławomir Przybylski

Neurochirurg

Moim zdaniem to jest bardzo dobry lekarz a nawet professionalista . Jestem bardzo dummny z tego lekarza poniewaz jest bardzo miły i sympatyczny :* !@#!

Leczę się u tego lekarza od 3 lat.Jestem bardzo zadowolona,lekarz miły i kompetentny,godny polecenia.

Chciałabym również wypowiedzieć się na temat doktora Przybylskiego. Owszem , moze i fachowiec dobry choć do konca tego jeszcze nie stwierdziłam.Bardzo zaskakuje jego uprzejmość i wręcz "kłanianie się do pasa " pacjentowi ale dużo do zyczenia pozostawia branie kasy za usługę i wręcz "naciąganie" ludzi. Byłam u niego raz i owszem wytłumaczył co mi dolega ale nie przepisał recepty na leki od razu, tylko kazał przyjść na następną wizytę,co mnie strasznie zbulwersowało. Myslałam , że może potraktuje to jako kontynuację pierwszej wizyty, bo przeciez przyszłam tylko po receptę i nic więcej sie nie dowiedziałam. No i co usłyszałam ? Że nalezy się kolejne 100 zł!!! PYTAM SIĘ ZA CO ????? Za wypisanie recepty? Dla mnie to żenada i wydaje mi się ,że tak nie postępuje lekarz, któremu zależy na pacjencie! Mało tego za wypisanie zwolnienia lekarskiego i zaświadczenia do pracy wziął kolejne 200 zł !! To strasznie! Zdecydowanie zastanówcie się przed wizytą czy Was stać na takiego lekarza dla którego kasa to rzecz święta! NIE POOLECAM !

po raz pierwszy spotkanie z kompetentnym, miłym(co w czasie choroby ma ogromne znaczenie)i odpowiedzialnym lekarzem. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.

Dr Przybylski oprócz tego, że jest świetnym specjalistą, jest też DOBRYM CZŁOWIEKIEM. Polecam wszystkim i pozdrawiam serdecznie dr Przybylskiego.

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Gorzów Wielkopolski"?

102 A
66-431 Janczewo