Neurochirurg Gorzów Wielkopolski

66-400 Gorzów Wielkopolski

Bardzo fajny lekarz, uprzejmy, kompetentny. Dzięki niemu moja mama już nie cierpi, operował jej kręgosłup. Polecam!!!

NSZOZS S-DENT
Piłsudskiego 1A
66-400 Gorzów Wielkopolski

Moim zdaniem to jest bardzo dobry lekarz a nawet professionalista . Jestem bardzo dummny z tego lekarza poniewaz jest bardzo miły i sympatyczny :* !@#!

Opinia dodana przez: Hassan

66-400 Gorzów Wielkopolski

Pan Doktor jest super, dawno nie spotkalam sie z tak uprzejmym I kompetentnym lekarzem, poswiecil mi tyle czasu ile potrzebowalam, przykladnie zajal sie moim przypadkiem nie odsylal do innych lekarzy, nie kazal czekac w kolejakach do poradni,super komunikatywny I otwarty na pacjentow, zycze wszystkim neurochirurgom takiego podejscia do pacjenta, od doktora Milosza moga brac lekcje dobrych manier

Opinia dodana przez: anonim

lekarz Piotr Kowalski