Witam operował mnie właśnie ostatnio Doktor Kowalski jestem bardzo zadowolona jestem jeszcze trochę obolała ale dochodzę do siebie. Bardzo polecam Doktora Kowalskiego opiekuje się swoim pacjentem i dba o niego jest bardzo miły i wszystko dokładnie wytłumaczy warty naprawdę polecenie ja jestem zadowolona i bardzo polecam Doktora oraz dziękuję za opiekę

Kilkakrotnie jako pacjent byłem u dr. Piotra Kowalskiego. Robił mi trzykrotnie kriolezję kręgosłupa w odstępach rocznych i za każdym razem zeskakiwałem ze stołu operacyjnego jak gimnastyk. A wchodziłem na zabieg z kulami. Podejście dr.Kowalskiego do pacjenta, wyczerpujące informacje i szczerość co do rokowań w chorobie natychmiast zjednują sobie pacjenta, Polecam Tego lekarza bez zastanowienia.