mgr Sławomir Rolka

Fizjoterapeuta

Doskonałe podejście do małego pacjenta oraz rodzica. Fachowość, pomoc, wsparcie merytoryczne, rozległa wiedza. POLECAM wszystkim poszukującym pomocy, ponieważ jest to doskonały neurofizjoterapeuta.

Wspaniały specjalista bardzo szybko widać efekty pracy z dzieckiem, mój synek dzięki Panu Sławkowi zaczął pełzać, siadać, czworakować a teraz wstaje i stawia pierwsze kroki, wcześniej rehabilitowany był przez wiele miesięcy bezskutecznie, był leżącym apatycznym dzieckiem. Polecam z czystym sercem!

Pan Sławek jest świetnym specjalistą!!! Dzięki jego pracy jaką włożył w rehabilitacje mojej córki, zaczęła się prawidłowo rozwijać i postawiła niedawno swoje pierwsze kroczki :) Polecam z całego serca pana Sławka !

Pan Sławek rehabilitował mojego synka kilka lat temu , to On jako pierwszy prawidłowo go zdiagnozował i prowadził . Jestem bardzo wdzięczna za okazana pomoc . Polecam !!

Mój synek ma uszkodzony splot barkowy i po urodzeniu w ogóle nie ruszał rączką. Teraz po 2 miesiącach ćwiczeń z Panem Sławkiem zaczął ruszać dłonią i podnosić rączkę do góry. Ćwiczymy metodą Vojty, która nie jest łatwa, ale daje bardzo dobre rezultaty. Inni rehabilitanci tylko masowali rączkę i ruszali nią biernie. Dopiero Pan Sławek pokazał nam jak należy ćwiczyć żeby pracowały mięśnie. Mam nadzieję że dzięki Panu Sławkowi mój synek będzie w pełni sprawny. Gorąco go polecam bo to naprawdę doby fachowiec.

Gorąco go polecam bo to naprawdę doby fachowiec.

Wciąż poszukujesz "Fizjoterapeuta "?

Specjalistyczny Gabinet Lekarski, Warszawa, ul. Targowa 71a/1 tel 22 618 95 93
Kazury 2a lok. 31