lekarz Sławomir Śliwiński

Ginekolog, Pediatra

2,5
2,5
2,4

Zero szacunku do pacjenta wszystkich traktuje jak śmieci A nie jak pacjentów .W ośrodku siedzi od wielkiego niechcenia brak słów

po prostu wszystko ok, zwłaszcza biorąc po uwagę ogólny stan polskiej służby zdrowia, część komentarzy jest chyba trochę przesadzona

mnie pomógł, stawia trafne diagnozy, może nie jest wylewny , ale skuteczny, ilość ludzi , którą przyjmuje jest imponująca, pozdrawiam

nlknllojp;jom;lm;lm;lm;lmlm;klmnfytdufhopklnmnbc dzedsyvjnklnkjbuyfcvbhpjl,mnvcrtsdtrdfuygojlm,n jjhbgiuygoijpo;lm,.m

idiota nadaje się tylko do wypisywania aktów zgonu wysyła ludzi na tamten świat, czeka tylko na kopertę wypchaną wtedy nie ma problemu z niczym

BUC- I TO BEZ BIAŁEGO FARTUSZKA - ODSYŁA LUDZI DO DIABŁA - MUSIMY JEŻDZIĆ NA POGOTOWIE ODDALONE 30 KILOMETRÓW OD CYBINKI

BUC- I TO BEZ BIAŁEGO FARTUSZKA
- ODSYŁA LUDZI DO DIABŁA
- MUSIMY JEŻDZIĆ NA POGOTOWIE ODDALONE 30 KILOMETRÓW OD CYBINKI

Bardzo dobry lekarz. Nie zawsze mówi to co byśmy chcieli usłyszeć, bo leki nie załatwią wszystkiego trzeba również niejednokrotnie zmienić swoje podejście do życia i styl życia

Ja osobiście nie poleciłabym tego niby lekarza nikomu jest opryskliwy nieuprzejmy niby jest pediatrą a niema podejścia do dzieci

wszystko bylo na 100 prozent bo nie mialam uprzedzen.

wszystko bylo na 100 prozent bo nie mialam uprzedzen.

lekarz zawsze budzi wiele emocji bo często mówi nam rzeczy , których nie chcielibyśmy usłyszeć o naszym zdrowiu i nawykach od których musimy odejść, aby poprawić swój stan zdrowia, a to boli. Ja uważam go za kompetentnego lekarza, który bez zarzutu rozwiązuje od wielu lat problemy zdrowotne mojej rodziny.