lek. stom. Sylwia Kaczmarek

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Witam serdecznie ja osobiście jestem z pracy pani Sylwi bardzo zadowolona mam zrobiony częściowy porcelanowy mostek ząbki są piękne nic mi nie przeszkadza jest super.Pani Sylwia jako lekarz i człowiek jest osobą bardzo miłą i wrażliwą.Nie wieżę bo wcześniej robiłam też mostek i to pani Sylwia mi zakładała trzymał się 16 lat pozdrawiam serdecznie panią doktor życząc jej dużo zdrówka

Pięknie dziękuję Pani Doktor za wspaniałe podejscie do pacjenta,wysiłek i serce włożone w pracę nad moim byłym,nieszczesnym uzębieniem.Teraz moge się uśmiechać do woli wprawiając w podziw nie tylko rodzinę,ale znajomych i obcych.Kompleksy zniknęły! Przepiękne mosty,licówki i wypełnienia.Jestem SUPER zadowolona.Bardzo gorąco pozdrawiam i szczerze polecam innym pacjentom!!!

obcych.Kompleksy zniknęły!

Pełen profesjonalizm w swojej dziedzinie bardzo kontaktowa osoba nie naciąga na koszta ale doradzi.Gabinet bogato wyposażony i wysokiej jakości materiały.Polecam każdemu. małżeństwo z pomorza

wyposażony i wysokiej jakości materiały.Polecam każdemu.

małżeństwo z pomorza

Jeśli szukasz stomatologa,który doradzi,zadba o Twoje zęby i nie jest nastawiony przede wszystkim na zysk to dobrze trafiłeś!Kilkunastu "specjalistów" stwierdzilo, że ząb nie nadaję się do odbudowy,że najlepiej wyrwać go i co najmniej jeszcze jeden ząb obok. Pani Doktor wytłumaczyła, wyleczyła i przepięknie odbudowała mój ząb idealnie dobierając kolor!Prawda!Prawdziwa pasjonatka!!!Jestem pełna podziwu!Dokładność i perfekcja!Gorąco polecam!!! Ewelina

Super specjalista w dziedzinie stomatologii i medycyny i do tego Pani Dr to prawdziwa pasjonatka,detalista i z "ruiny" w ustach potrafi czynic cuda.Kilku znanych specjalistów orzekło:wszystko do usunięcia!Tymczasem posiadam przepiękny uśmiech dzięki Pani Dr -mosty porcelanowe oraz odbudowane przepięknie zęby.Bardzo uprzejma,przyjazna i sympatyczna.POLECAM BARDZO GORĄCO!!!-Krzysztof N.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Głogów"?

Gabinet Stomatologiczny
ul. Rozwadowskiego 4