lek. dent. Sylwia Minorowska

Jest świetnie, szybko i bez bólu doskonała Dentystka. Naprawdę strach ma wielkie oczy ale to jakie podejście ma dentystka to naprawdę duży szacunek. W ciemno można polecić !!!

Pani Sylwia to doskonały ENDODONTA polecam !!!

Pani Sylwia to doskonały ENDODONTA polecam !!!

Z przyjemnością postawię +5, bezboleśnie, sympatycznie i profesjonalnie. Gratuluję p. Sylwio........

Wiecie Państwo ile zdrowia i nerwów kosztuje zabranie dziecka do dentysty... Tutaj był szok dziecko chce chodzić na przeglądy ząbków, nie płacze, kompletne zaskoczenie dal mnie. Poleciłam koleżance p. Sylwie i to samo zaskoczenie. Krótkie podsumowanie, to nalepsza dentystka jaką znam, teraz nie tylko moje dziecko do niej chodzi, ja również. POLECAM

POLECAM

każdy z nas wie jaki strach w nas budzi dentysta, dlatego polecam tego stomatologa (panią Stomatolog). Teraz to mój dentysta nr1. Pierwszy raz spotkałem się z takim podejściem polecam i jeszcze raz polecam. Dziękuję !!!!

Dziękuję !!!!

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Kraków"?

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024