dr Sylwia Orzechowska

Ortodonta

Najlepszy ortodonta jakiego miałam okazję dotychczas spotkać! DOKTOR SYLWIĘ ORZECHOWSKĄ POLECAM KAŻDEMU!!!!

Świetny ortodonta! Mój syn aktualnie nosi aparat i już widać różnicę. Miła, znająca się na tym, co robi Pani doktor. No i ładna ;)

Wystawiam wszędzie 5/5 ponieważ jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor. Córeczka ma już na ząbkach aparat, wszystko jest okej. Pani Sylwia miła i kompetentna.

Genialne podejście do dzieci, łatwo nawiązuje kontakt i w niesamowity sposób zamienia zabieg stomatologiczny w zabawę. Moja córcia jest właśnie w trakcie leczenie, zaczęła nosić aparat. Wszystko jest póki co bardzo dobrze. Dr Orzechowska to świetny ortodonta. Polecam.

Wielki plus dla dr Sylwii. W dość późnym wieku (bo po 20stce) zaczęłam myśleć o swoich zębach, a dokładniej o tym, że są krzywe ;P W każdym razie pod opieką Pani Orzechowskiej założono mi aparat, a dziś moje zęby są wreszcie równe! Miła i kompetentna osoba, polecam.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortodonta Pruszków"?

PRO ORTODONT Centrum Stomatologii i Ortodoncji
Filtrowa 59/2