Sylwia Smaza

2,6
2,7

bardzo miła kompetentna uprzejma godna polecenia.-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sylwia Smaza jest jednym z lekarzy, ktorzy sa juz "na wymarciu" tzn. jest lekarzem z powolania a nie dla pieniedzy. Uprzejmosc to szerokie pojecie jak widac po wczesniejszych wypowiedziach, dla mnie uprzejmoscia i jednoczesnie bardzo duza zaleta Pani doktor jest to ze sie ze mna nie patyczkuje jak wiekszosc lekarzy... nie jest taka jak ci "kompetentni" ktorzy sa mili ,usmiechnieci, krazacy w kolo tematu 10-15min zanim przejda do sedna. Pani Sylwia odrazu mowi jak jest bez ogrodek, nie marnuje czasu na zbedne grzecznosci, poprostu mowi jak jest. Jest szczera, konkretna i efektywna. Nie jestem latwym pacjentem tzn. boje sie lekarzy i zawsze mam duzo watpliwosci , miliony pytan a najgorszy z tego wszystkiego jest telefon z mobilnym internetem i google.pl (zmora chyba wszystkich lekarzy).... Pani doktor zawsze stara sie opowiedziec na wszystkie moje pytnia oraz rozwiac moje watpliwosci, mechanizm choroby tlumaczy mi jezykiem laikow, czyli prostym zrozumialym dla kazdego. Dodatkowo zawsze moge liczyc to , iz powie mi jakie sa wszystkie mozliwe drogi leczenia oraz uzasadnic dlaczego ta konkretna, ktora dla mnie wybrala jest najlepsza dla mojego organizmu. Jak widac nie moge narzekac niedobor ilosci powiecanego mi czasu przez Pania doktor czy jakosci jej uslug. Sylwia Smaza jest naprawde lekarzem godnym polecenia ,sama polecam ja moim znajomy poniewaz rodzine moja ma juz pod swoja opieka. ALE (prosze czytac uwaznie) Pani doktor Sylwia NIE BEDZIE dobrym lekarzem dla ludzi, ktorzy LUBIA ZEBY SIE NAD NIMI UZALAC, GLASKAC PO GLOWIE ,PRZEKAZYWAC INFORMACJE W MOZLIWIE JAK NAJDELIKATNIJSZY SPOSOB ORAZ DLA LUDZI KTORZY "OSZCZEDZAJA" NA ZDROWIU KUPUJAC MOZLIWIE JAK NAJTANSZE LEKI (niejednokrotnie bedace bardzo niskiej jakosci oraz "leczacych" schorzenie na ktore sa i przy okazji niszczcych/bardzo nadwyrezajacych wszystko inne w organizmie) NIE BEDAC SWIADOMYM/NIE LICZAC SIE Z POZNIJSZYMI KONSEKWECJAMI ICH ZAZYWANIA.
Na zdrowiu sie nie oszczedza.

Z książkowych objawów udaru, lekarka nie przeprowadza badań w tym kierunku. Odsyła do domu z diagnozą nieżyt żołądka. Pomylić udar z nieżytem żołądka - tragedia!!!

Lekarka która lubi wtrącać się w sprawy rodzinne.Wystawiła mi recepty dla starszej osoby uwaga jedna recepta to koszt 500 złotych w taniej aptece.Na szczęście są jeszcze inni-lepsi ludzcy lekarze i w związku z powyższym odpowiednia ocena.Życzę wielu sukcesów PANI doktór, ale nie kosztem pacjentów

TA LEKARKA DOPROWADZIŁA PRAWDOPODOBNIE DO ŚMIECI NASZEGO KOLIGI DANIELA ZAGAŃCZYKA W MALBORSKIM SZPITALU. TOCZY SIE WOBEC NIEJ OBECNIE POSTEPOWANIE PROKURATORSKIE. MOZNA WEJSC NA STRONE GAZETY MALBORSKIEJ TAM JEST ARTYKÓŁ O TYM..

Nie potrafi wyjaśnić istoty problemu zdrowotnego - co prawodpodobnie wynika z niedouczenia. Na dodatek chimeryczna.

Sylwia Smaza młody lekarz ale z bardzo dobrym podejściem do pacjenta, bardzo angażuje się w problemy zdrowotne pacjenta.Życzę malborskiemu szpitalowi więcej tak dobrych lekarzy. Jestem zadowolony z leczenia mojej mamy ....