mgr Szymon Chrzanowski

Dietetyk

Do Pana Szymona trafiłam bo nie mogłam uporać się ze schudnięciem 7 kg jakie sobie założyłam. Nie jestem osobą otyłą lecz po zimie niestety bez aktywności fizycznej trochę urosło tu i tam. Pan Szymon przemiły i bardzo skuteczny . Poświęcony czas uważam za dobrze spożytkowany przeze mnie po 1 miesiącu schudłam 3,5 kg i widać spadek tkanki tłuszczowej , pojawiło się znowu wcięcie w pasie, które ostatnio zanikało. Ponieważ zaczęło robić się ciepło, znowu zaczynam biegać i mam nadzieję że następna wizyta będzie sukcesem. Polecam wszystkim Pana Szymona.

Wciąż poszukujesz "Dietetyk Inowrocław"?

Estera Wolff

Wizyty domowe