lekarz Tadeusz Tuzel

Lekarz rodzinny, Internista

JAK MOZNA MIEC KILKU GODZINNY POŚLIZG- PACJENT ZAPISANY NA 11 JEST PRZYJETY PO 15 - JESLI JEST CHORY TO PADNIE A CO Z PACJENTEM Z CUKRZYCĄ OCH STRASZNE MAM MIESZNE UCZUCIA - OCH

Nie polecam. Byłam na badaniu, miałam poważny problem, a lekarz ten, śmiał się z byle czego i w ogole mi nie wierzył, uważał, że zmysliłam tę chorobę.Traktował mnie niepoważnie, jak nie wiem kogo.

Wspaniały lekarz. Mam mame 88 letnia dr rodzinna bardzo niechetnie chciała jezdzic na wizyty domowe. Bagatelizowała bardzo opuchniete nogi mamy .Gdy pani dr rodzinna była na urlopie- na wizyte domowa przyjechał dr Tuzel. od razu zaniepokoiły go bardzo opuchniete nogi may i zaraz zabrał karetka mame do szpitala..po lekach otrzymanych szpitalu zarz opuchlizna zeszła i mama dalej może sobie chodzic po domu .

Po prostu najlepszy ! Mimo długiego oczekiwania w kolejce (co świadczy, że nie leczy "hurtowo"), nie zmieniłbym lekarza - dokładny i precyzyjny.

bardzo nerwowy człowiek, ma bardzo duzo pacjentow ale nie podchodzi do swoich obowiazkow profesjonalnie tylko raczej hurtowo

PAN DOKTOR TUZEL JEST BARDZO DBAJĄCYM O SWOICH PACJENTÓW I OPIEKÓŃCZY

PAN DOKTOR TUZEL JEST BARDZO DBAJĄCYM O SWOICH PACJENTÓW I OPIEKÓŃCZY

Mój lekarz rodzinny. Dzięki niemu trafiłam szybko do odpowiedniego specjalisty, co pozwoliło na szybką diagnozę. Lekarz drąży temat, sprawdza, nie ogranicza się do ogólnego wywiadu. Kiedy coś się dzieje, nie zostawia pacjenta samemu sobie. Do tego sympatyczny... a po 3 godzinach oczekiwania w kolejce to ważne ;). Polecam i sama nie zmienię lekarza :)

W 100% polecam tego lekarza. Jest bardzo skrupulatny. Jedno tylko dodam, osobom, którym zależy na szybkiej, niekoniecznie trafnej diagnozie nie polecam Pana doktora, ponieważ u niego czeka się bardzo długo, mimo umówionej godziny, tolerancja do 3 godz.

Wspaniały lekarz z bardzo dobrą znajomością fachową u którego leczę się od wielu lat, z pełnym zaufaniem.Takich lekarzy właśnie nam potrzeba. Eugeniusz Kosmala Ostrów wlkp

Eugeniusz Kosmala Ostrów wlkp