lekarz Teresa Kardyni-Wiejak

Dermatolog

lekarz godny polecenia,już pierwszy dzień kuracji przyniósł efekt,zna się na rzeczy,polecam

j/w, j/w, , j/w, j/w, j/w, j/w, j/w, j/w, j/w, j/w, j/w, j/w, j/w, j/w, j/w, j/w, j/w, j/w, j/w, j/w, j/w, j/w, j/w, j/w, j/w, j/w, j/w, j/w, j/w, j/w, j/w, j/w, j/w, j/w, j/w, j/w, j/w, j/w, j/w, j/w, j/w, j/w, j/w, j/w, j/w, j/w, j/w, j/w, j/w, j/w, j/w

nie byłam zadowolona, pani wypisała receptę i tyle , lek nie pomógł, wiecej do niej nie poszłam

Pani doktor bez żadnego problemu wyjaśniła i poleciła odpowiedni lek na moje zmiany skórne. Lekarz zna się na rzeczy i wie jak pomóc osobom z różnego rodzaju chorobami skórnymi.

Jestem pacjentką Pani doktor już od wielu wielu lat i na prawde nie mogę powiedzieć ani złego słowa. Takich lekarzy powinno być jak najwięcej:(