Dermatolog Lublin

ulica Paganiniego 9/263
20-854 Lublin

To osoba wspaniała.Leczę się już kilka ładnych lat i zawsze jest
świetnym specjalistą i uśmiechniętą kobietą.

To osoba wspaniała.Leczę się już kilka ładnych lat i zawsze jest
świetnym specjalistą i uśmiechniętą kobietą.

ulica Lipowa 17
20-024 Lublin

Kompetentna, bardzo mi pomogła, wyleczyła: trafna diagnoza + odpowiednie leki, a przy tym przemiła! Bardzo polecam!

20-555 Lublin

Chodzę do Pani Doktor w Siedlcach. Jestem bardzo zadowolona. Ma dla każdego czas, wszystko dokładnie tłumaczy i udziela cennych wskazówek. Polecam!

20-555 Lublin

Pani doktor jest bardzo dobrym lekarzem pomogła mi w mojej przypadłości, podjęte leczenie odniosło bardzo dobre skutki.

Niezwykle uprzejma osoba. Rewelacyjny kontakt z małym pacjentem. Dokładne zbadanie, wywiad trafnie dobrane leki, a co najważniejsze bezpieczne dla malucha.

Opinia dodana przez: Ola

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FIDELIS" w Lublinie
Radziwiłłowska 5
20-080 Lublin

Bardzo dobra specjalista. Wykonała dużo badań przed postawieniem diagnozy i do tego przepisała odpowiednie leczenie. Gorąco polecam!

Beata Cygan

Dermatolog, Wenerolog

Wojewódzka Przychodnia Skórno-Wenerologiczna

20-078 Lublin

Najlepsza, gorąco polecam <3
Pani Doktor jest wspaniałym człowiekiem i fachowym specjalistą, napewno nie zbagatlizuje żadnego przypadku

Najlepsza, gorąco polecam <3

Chodźki 3 lok. 2
Lublin

Super! Polecam! Pani doktor w 100% rozwiazala moj problem i bardzo mi pomogla!

Super! Polecam! Pani doktor w 100% rozwiazala moj problem i bardzo mi pomogla!

20-555 Lublin

Ja też byłam u p. dr Szymańskiej w ramach NFZ i jestem zachwycona podejściem do pacjenta i kompetencją. Uzyskałam szereg wyczerpujących informacji na temat mojego schorzenia, z którym nie mogli poradzić sobie specjaliści "prywatni".

Pani Doktor, choć specyficzna w sposobie bycia, jest bardzo dobrym lekarze z ogromną wiedzą. Nie zrażajcie się jej podejciem do pacjenta, ponieważ zawsze znajdzie dla was czas i jej leczenie przynosi rezultaty.