dr n. med. Iwona Jazienicka

Dermatolog

2,6
2,4
2,5

Niestety, pomocy Pani doktor nie mogę ocenić pozytywnie. Moim problemem jest trądzik wywołany noszeniem maski. W czasie wizyty nie czułam wsparcia i empatii - nie wiedziałam nawet czy mogę zdjąć maseczkę żebym została obejrzana. Liczylam na jakieś konkretne porady nie tylko dotyczące mojego problemu, ale równiez tego jak dbać o higienę twarzy latem pod maską. Jedyna porada było "proszę nie przesadzać z kosmetykami" i kilka niemiłych uwag dotyczących pielęgnacji. Otrzymałam bardzo silny lek na bazie retinoli, który spowodował duże podrażnienie mojej buzi i pogorszył jej stan - nie zostałam poinformowana o takich skutkach ani o tym jak mocno trzeba z nim uważać (np. na początku stosować co kilka dni aby buzia się przyzwyczaiła). Niestety, jestem zmuszona szukać pomocy u innego lekarza. Nie polecam.

Zdecydowanie NIE polecam! Osoba dr. nie zainteresowana moim problemem, rzucila okiem na moja wysypke, twierdzac, ze to luszczyca!!!! Kiedy powiedzialm jej, ze to od zegarka (mam uczulenie na nikiel) stwierdzila nastepnie , ze to wysypka kontaktowa.. REALLYYY ????nie polecam czego takiego, i musialam zaplacic 90zl za konowalstwo!!!

Zdecydowanie nie polecam! Lekarz ( o ile można tak nazwać tę kobiete?) nie kompetentny, nie zaglądając do karty przypisał leki, które już są w domu, ponieważ zostały przepisane na poprzedniej wizycie, w rezultacie okazało się , że na recepcie mał znaleźć się zupełnie inny lek.

Pani dr nie była uprzejma ani nie starała się nawet zrozumieć mojego problemu. Mimo, że tłumaczyłam, jakie leki już stosowałam, przepisała mi inne, ale o tym samym składzie. Nie pomogły.

Mam zastrzeżenia co do uprzejmości i komentarzy, które usłyszałam podczas wizyty.

za malo mi poswiecila czasu jedynie co ja interesowalo to to ze pow ze pieprzyka bede usuwac prywatnie(czxyli jej maz zarobi) jesli bedzie to konieczne i do tej pory nie wiem czy jest on rzeczywiscie do usuniecia takze wybieram sie do innego lekarza

z moim problemem borykałam się ok 1,5 roku. Byłam u kilku "specjalistów" i każdy wypisywał mi receptę na inny specyfik. dwa tygodnie temu trafiłam zupełnie przypadkowo do Pani dr Jazienickiej, postawiła błyskawicznie trafną diegnozę i wypisała receptę. Powiedziała otwarcie, że leczyc będę się dośc długo,bo ok 1,5 miesiąca, do dwóch. Wykupiłam maśc i mój problem zniknął po 2 tygodniach. Byłam w szoku!!! Serdecznie ją polecam wszystkim

Trafiłem do pani doktor z dość nietypowym schorzeniem. Szukałem bardzo długo kogoś kto pomoże zwalczyć mi moją skórną wysypkę bo każdy z lekarzy rozkładał ręce i potrafił przepisywać mi ciągle nowe leki które tak naprawdę nie przynosiły efektów a mnie narażały na nie lada wydatki. Z dr Jazienicką było zupełnie inaczej - rozsądna, dokładna od razu poznała się na przyczynie i zastosowała leczenie niedrogie a co najważniejsze skuteczne! warta polecenia , z wyrazami szacunku Michał M.

z wyrazami szacunku Michał M.