lekarz Joanna Nowak

Dermatolog

1,7
1,7

Niestety doktor mi w żaden sposób nie pomogła i dodatkowo doprowadziła do pogorszenia skory. W ciągu 5 minutowej wizyty zostało zdiagnozowano u mnie łojotokowe Zapalenie skóry głowy. Bez żadnego dokładnego przejrzenia skóry. Ponadto dostałam receptę na silny sterydowy szampon. Doprowadziło to do tak silnego przesuszenia skory, ze inna dermatolog złapała się za głowę mówiąc kto mi to zrobił? A jaka była u mnie diagnoza prawidłowa której doktor nie wydała po pobraniu zeskrobiny( doktor również nie wspomniała nawet)? Sucha skóra głowy.

Sucha skóra głowy.

Zdecydowanie nie polecam. Strata pieniędzy i czasu. Zła diagnoza. Brak zainteresowania. Leki drogie i całkowicie zle dobrane. Nigdy wiecej

Nie polecam nikomu tego lekarza, za wizyte zapłaciłam 85 zł, a ona oglądała moją przypadłość zza komputera w który ciągle patrzyła, nie dała mi dojść do słowa tylko zagłuszyła własnymi wnioskami, leki które przepisała okazały się nie dość że drogie to jeszcze do zupełnie innej skóry.