dr n. med. Renata Miturska

Dermatolog

Z moim dzieckiem zapisałyśmy się do pani doktor gdyż miałyśmy problemy z cerą a także z niewiadomo jakiego powodu zaczęły wypadać nam włosy. Pani doktor zleciła wiele badań, przepisała stosowne preparaty które już po ok miesiącu przyniosły rezultaty. Polecam!

Bardzo dobra specjalista. Wykonała dużo badań przed postawieniem diagnozy i do tego przepisała odpowiednie leczenie. Gorąco polecam!

byłam u niej dwa razy z wizyty byłam średnio zadowolona , w sumie nie jest zła w leczeniu alergii i wysypek ale jeśli chodzi o trądzik to słabiutko.