lekarz Teresa Radny

Nefrolog

Byłem u tej Pani na wizycie prywatnej jedyne co mogę powiedzieć dobrego to była miła poza tym raczej mi nie pomogła i osobiście odradzam no i po zapłacie nie otrzymałem paragonu

Takich lekarzy nam brakuje w służbie zdrowia, nie było by kolejek, drożyzny i było by mniej chorych - żyje od 14 lat dzięki tej Pani

Nie ma słów by wyrazić to jak wyglądała wizyta u Pani Doktor! Jest to bardzo życzliwa osoba, niebywale mądra, a także kompetentna. Szczegółowo tłumaczy i odpowiada na wszystkie pytania, nie traktuje pacjentów przedmiotowo, "odbębniając" wizyte w 5 minut.Podpisuje się pod wszystkimi jak najbardziej pozytywnymi opiniami. Bardzo gorąco wszystkim poleam! Szalenie mądra i życzliwa osoba!

Wspaniały lekarz.Każdemu kto ma problem z nerkami polecam.

Wspaniały lekarz.Każdemu kto ma problem z nerkami polecam.

Wspaniała lekarka, poświęca dużo czasu na wytłumaczenie pacjentowi danej choroby, lekarz z powołania, wzbudza zaufanie. Polecam

Wciąż poszukujesz "Nefrolog Kalisz"?

Przychodnia.
Majkowska 13a