lekarz Teresa Sawa

Pediatra

2,9
3,3
2,9

Lekarz godny polecenia, fachowa pomoc, szybko sprawnie i bez żadnych pieniędzy!!!!!! Polecam jak najbardziej,

W zupełności mogę polecić Panią doktor. Jestem bardzo zadowolona z wizyt jak i z tego że mój synek przestał mi tak często chorować. Zostało dobrane właściwe leczenie i maluch jest znów uśmiechnięty. Pozdrawiam Beata

Omijać tą pseudo dr szerokim łukiem, takich ludzi powinno się .... z pracy. Lekarz ma służyć pacjentowi a nie mamonie- po to składa się przysięgę. Pani z podejściem do dzieci to nadaje się do plewienia buraków (SAMOTNIE) gdzieś daleko w polu X.

Rzeczywiście prywatnie "anioł" w ludzkiej skórze a państwowo w szpitalu "diabeł"!!! Jak moja poprzedniczka nie polecam!!!! kasa, kasa, kasa - tylko to się liczy dla Pani "dr"!

Jak moja poprzedniczka nie polecam!!!!
kasa, kasa, kasa - tylko to się liczy dla Pani "dr"!

córka 3,5roku bardzo często chorowała tydzień zdrowa i antybiotyk i tak wkoło nawet miała takie dusznosci że musiałam jechać na pogotowie po zastrzyk deksawen bo się dusiła jak pojechalismy do przychodni pani doktor zrobiła testy i okazało się że córka jest alergikiem na :mleko ,jajka ,ziemniaki, wiepszowinę, cytrusy, itd .Dostała leki ;syrop- flornidal, gumy singularin 4, oraz wziew seredite i od tej pory nie choruje pani doktor nam bardzo pomogła :)

Wciąż poszukujesz "Pediatra Krasnystaw"?

ulica Sobieskiego 7A

ulica Kościelna 5
Krasnystaw
Stacja Ratownictwa Medycznego w Chełmie - Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica Rejowiecka 128
Chełm