lekarz Teresa Tymińska

Psychiatra

Jako lekarz od choroby alkoholowej jest w porządku,ale jeżeli pacjent ma jeszcze inne problemy psychiczne to nie polecam.Pani doktor niestety zna się tylko i wyłącznie na terapii alkoholowej.Bardziej bym ją polecił jako terapeutę niż lekarza psychiatrę,bo nie ma o tym zbytnio pojęcia.Oceniłem ją jako lekarza psychiatrę taką ma specjalizację,do choroby alkoholowej Polecam.Do leczenia innych chorób absolutnie odradzam.

BYŁEM NA LECZENIU NA 12-TCE.PANI DOKTOR JEST BARDZO MIŁA,PERSONEL UPRZEJMY.BARDZO FAJNI TERAPEUCI.MOJĄ BYŁA PANI MARIA ORLIŃSKA.POTRZEBOWAŁEM POMOCY I JĄ DOSTAŁEM.NIE WRÓCĘ DO PICIA. NIE WARTO.MARCIN.

bardzo mi pomogla podala mi dlon kiedy inni sie odwrocili minelo juz 16 lat nigdy nie zapomne

Jest Najlepszym lekarzem w swojej dziedzinie.Ona pracuje sercem,uratowała setki,tysiace ludzi!!!Jest wspaniała.Dała mi drugie zycie!!

Pani doktor to najcieplejsza osoba jaką w życiu poznałem . Dzięki niej znowu życie sprawia mi radość .

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Morawica"?

Prywatny Gabinet
SZPITAL POWIATOWY W CHMIELNIKU
ulica Kielecka 1-3
26-020 Chmielnik
Prywatny Gabinet Psychiatryczny
Sienkiewicza 76 p.15 (IV piętro)
25-501 Kielce
Prywatny Gabinet Lekarski