lekarz Tomasz Doroczyński

Ortopeda

Pan doktor jest kompetentny, konkretny, bardzo szczegółowo przeprowadza wywiad z pacjentem. Jest bardzo miły, wykazuje się wielkim zrozumieniem, wszystko wyjaśnia w sposób prosty i zrozumiały dla pacjenta.

Dziękuję doktorowi Doroczyńskiemu za założenie endoprotezy stawu biodrowego w szpitalu w Krotoszynie . Operacja uwolniła mnie do bólów chorego biodra. Teraz mogę chodzic i biodro mnie nie boli. Dziękuję za opieke i krótki termin oczekiwania na operacje .

Zdecydowanie polecam doktora Doroczyńskiego. Miałem zespół cieśni nadgarstka lewego. Termin oczekiwania do szpitala ponad rok. Po wizycie u doktora w Poradni Ortopedycznej na Rogatce w Kaliszu zostałem zoperowany przez niego po 2 tygdodniach w szpitalu na Rogatce. Pobyt kilka godzin i wyszedłem do domu. Atmosfera i personel bardzo miły. Bóle i drętwienie reki ustąpiły. Jestem bardzo wdzięczny doktorowi za szybki termin i fachowo przeprowadzony zabieg.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Kalisz"?

Paweł Nowicki

Chirurg ogólny