Tomasz Kruszec

Pan doktor to najlepszy specjalista jakiego znam! Ratuje każdy ząb a wszystko naprawdę bezboleśnie.

Bardzo dobry specjalista. Podjął się leczenia zębów, za które inni dentyści nie chcieli wziąć odpowiedzialności - z dobrym skutkiem! Nie żałuję. Teraz leczę zęby tylko u niego.

Ceny wysokie ale lekarz bardzo dobry szczerze polecam !!!!

Ceny wysokie ale lekarz bardzo dobry szczerze polecam !!!!

Mama zdecydowała się na zrobienie u niego protetyki. Przyznam że na początku wahałem się, czy faktycznie rozwiązanie które zaproponował (na implantach) jest najlepsze i warte tej kasy. Ale teraz po skończeniu mogę powiedzieć że to był strzał w dziesiątkę! Uśmiech wygląda jak naturalny, w ogóle nie widać że to nie własne zęby, mama zachwycona i jedyne czego żałuje, to że przez tyle lat wcześniej męczyła się z jakimiś wypadającymi protezami

Witam, panicznie boję się dentystów, mam powody bo nie jeden zmaścił boleśnie swoją robotę w moich ustach, w każdym razie do doktora Kruszca trafiłam przypadkowo i nie żałuję, to najlepszy specjalista jakiego znam. zasługuje na 100% zaufania, faktycznie ceny być może są trochę wysokie ale warto, za fachowość, życzliwość i możliwość bezkarnego pomarudzenia przez wystraszonego pacjenta.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Charsznica"?

32-210 Antolka
Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Charsznicy