dr Tomasz Żyłka

Zdecydowanie chyba najlepszy lekarz jakiego poznałam. Bardzo dobrze i w prosty sposób tłumaczy dolegliwości. Jest bardzo delikatny i taktowny. Naprawdę godny polecenia. !

Wspaniały lekarz , prawdziwy fachowiec w swojej dziedzinie, zawsze znajdzie czas, gdy pacjentka potrzebuje pomocy. Nawet w czasie swojego urlopu odpowiadał na moje sms-y, gdy pilnie potrzebowałam konsultacji ginekologa. Jestem pacjentką Pana Doktora 5 lat, pomaga mi, jak tylko może, przejść przez trudny okres klimakterium. W Jego gabinecie panuje przyjazna atmosfera, tak że stres związany z badaniem, szybko mija. Do tego Pan Doktor jest przemiłym, przesympatycznym człowiekiem, nie tylko w prywatnym gabinecie, ale i w por. "K" czy w szpitalu. Polecam pacjentkom w każdym wieku.

Bardzo miły lekarz, kompetentny. Jedyny mały minus to wyróżnia w szpitalu pacjentki, które chodzą na wizyty prywatne.

Wspaniały lekarz! Bardzo sympatyczny, pomocny i życzliwy. Zawsze służy pomocą i dobrą radą. Do tego kompetentny i naprawdę zna się na rzeczy. Pomógł mi przejść przez trudną ciążę.

Wspaniały lekarz, dziękuję serdecznie za wzorowe odebranie mojego porodu. Dzìęki kompetencji Pana dr urodziłam zdrową córkę. Polecam z całego serca. Torunianka

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Szczecinek"?

Marek Ogrodziński

Pomorski Ośrodek Diagnostyki Medycznej "PODIMED" Sp z.o.o.
ulica Limanowskiego 13 A

dr
Barbara Janda

ulica Miła 17/A
78-400 Szczecinek
Centrum Okulistyki i Chirurgii Oka Podimed Sp. z o.o.
ulica Kościuszki 38-38 B