dr n. med. Waldemar Gołda

Ortopeda

Nie jestem zachwycona.Faktycznie myślami zupełnie gdzie indziej.Polemizowałabym też co do rewelacyjnej "złotj ràczki".Mam wrażenie że to tylko rzemieślnik.Trochę mało.Trafiłam w końcu o dr Szymanika.Mogę polecić z czystym sumieniem.

Świetny specjalista,dobry człowiek ,spokojny opanowany, szanujący pacjenta.Mało dziś takich lekarzy

Świetny specjalista,dobry człowiek ,spokojny opanowany,
szanujący pacjenta.Mało dziś takich lekarzy

Nie polecam tego lekarza. Miałem dziwne wrażenie, że nie za bardzo siedząc w gabinecie razem ze mną miał czas na "obsłużenie mnie" myślami był gdzies indziej i wydaje mi się że nie świtało mu nawet jak można mi pomóc. Coś chciał na odwal się zalecić i tak też zrobił, zalecił to samo co poprzedni lekarz nie pytając się nawet o wcześniejsze zalecenia czy spotkania z lekarzami. W moim pzypadku wielki minus za wizytę i więcej się nie pokaże Panie Doktorze.

Źle złożona operacyjnie stopa, kilkanaście tygodni gipsu, drut w kości śródstopia, brak zrostu i kompletna deprecha - to efekt "leczenia" zanim trafiłem do Pana Goudy. Po wypowiedzeniu przez niego magicznych słów "Gdyby to była moja noga wyciągnąłbym drut i chodził na pięcie..." zdecydowałem się na żywca wyciągnąć drut z kości, ściągnąć gips i chodzić na pięcie. Zrost po dwóch tygodniach !! Z czystym sumieniem polecam.

Z czystym sumieniem polecam.

to bardzo dobry lekarz komunikatywny,spokojny,kompleksowy,poprostu nic na sle a fachowo i rzetelnie podchodzi i do pacjenta jak i do choroby z czystym sumieniem bardzo polecam bardzo fajny czlowiek oprucz fachowca, przyjal mnie bez kolejki bez kasy i z checia pomocy takich lekarzy niestety jest malo

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Kraków"?

Rafał Więcek

USG ortopedyczne
Gabinet Krowodrza (Łobzów)
Zakątek 13/36
Słomczyńskiego 18/47
ul. Zachodnia 10/61
Os. Hutnicze 6/134
Ortoklinik Specjalistyczny ośrodek ortopedii i traumatologii narządu ruchu w Krakowie
Lubicz 25, lok 16
Szpital Ortopedicum