lekarz Waldemar Lipiec

ZEGNAJ KOCHANY DOKTORZE . DO ZOBACZENIA .ODPOCZYWAJ W POKOJU.

ZEGNAJ KOCHANY DOKTORZE . DO ZOBACZENIA .ODPOCZYWAJ W POKOJU.

byłam dziś na pana pogrzebie!!!!!nie wyobrażałam sobie że może mnie dziś tam nie byc!!!!nie ma takiego drugiego lekarza jak pan nikt nie dorówna pana profesjonalizmowi uprzejmności i życzliwości spoczywaj w pokoju do zobaczenia kiedyś tam

Właśnie dowiedziałam się, że już więcej Pana Doktora w gabinecie nie odwiedzę. Przez 3 lata dojeżdżałam do niego na wizyty ponad 60km. Jeździłam, bo było warto - wspaniały, profesjonalny lekarz, niezwykły, miły człowiek. Ogromnie współczuję rodzinie, pacjentkom, które traktowały go jak swojego przyjaciela i obawiam się, że nie znajdę lekarza, który mu dorówna. Zawiesił poprzeczkę niezwykle wysoko. Dziękuję Panie Doktorze za wszystko.

prawdziwy lekarz z powołania! nie tylko wspaniały lekarz ale także bardzo dobry człowiek! dzięki niemu tulę teraz w swoich ramionach największy skarb w moim życiu! wszyscy lekarze nie dawali nam szans na zajście w ciąże dopiero po długotrwałym leczeniu, a pan doktor lipiec kazał nam wierzyć że będzie dobrze - i jest, ale nie zdążyliśmy mu razem z mężem podziękować!!!!!wielki zal i smutek !!

Kompetentny lekarz, pomocny, tylko żal, bardzo żal, niech spoczywa w spokoju

Kompetentny lekarz, pomocny, tylko żal, bardzo żal, niech spoczywa w spokoju

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Kutno"?

Ryszard Karaś

SALUS