dr n. med. Waldemar Sobański

2,9
2,4
2,2
2,2

Bardzo kompetentny lekarz z dużym doświadczeniem , ludzki , obyty . Pomogl mi gdzie inni nie potrafili !

Kawał gbura i chama, po wejściu do jego gabinetu w szpitalu siedział i palił papierosa. Olał totalnie osobę wymagającą pilnej pomocy specjalisty. I to jest ordynator??moze faktycznie czeka na magiczną kopertę o której tak wszyscy wspominają, piece of shit a nie lekarz.

Wspaniały lekarz, kompetentny,miły i serdeczny, fachowiec. Trafiłam do niego po bardzo ciężkim wypadku komunikacyjnym, byłam w ciężkim stanie, powiedział, że nie wie jak mój organizm będzie walczył i jak ja do tego podejdę nie obiecywał że będzie wszystko super , pomógł mi bardzo słuchałam i wykonywałam doktora polecenia. Trochę to trwało ale opłaciło się chodzę normalnie i funkcjonuję. Bardzo jestem doktorowi wdzięczna za pomoc. Jest wspaniałym człowiekiem i fachowcem

Za kwotę 150 zł nie dowiedziałam się niczego na temat stanu zdrowia taty , rokowań ,lekarz po prostu mnie zbył . Nie chciał ze mną porozmawiać a więc po wizycie wiem tyle ile wiedziałam przed wizytą .A podobno leczy choroby otępięnne - tak wynika z szyldu pana doktora...Zdecydowanie odradzam wizyty u tego lekarza .

potwierdzam bez koperty zero informacji, nieuprzejmy, zarzuci,że jeśli się nie da kasiory to się nie interesuje chorym, paranoja

Jestem zadowolona z leczenia.Czuję się bardzo dobrze.

Jestem zadowolona z leczenia.Czuję się bardzo dobrze.

Wyjątkowo niemiły,niekompetentny.I te uwagi,że nie ma bezłpatnej służby zdrowia na szpitalnym oddziele....żenujące!

nie widział szans na życie mego męża,a już prawie 5 lat żyje.Brak zainteresowania chorym, jako człowiekiem,chyba rutyna go pożarła!Nie potrafi słuchać,jego zdanie jest najważniejsze.A jak widać,potrafi się pomylić.

kasa kasa kasa male zainteresowanie pacjentem jak rodzina nie da koperty informacji zero