Neurolog Zielona Góra

dr n. med. Mirosława Derach-Kuszczyńska

Szpital Wojewódzki

Zielona Góra

Pani doktor sumiennie wysłuchuje dolegliwości. Nie stwarza dystansu w kontakcie, czułem się swobodnie podczas wizyty. Stosuje skuteczne leczenie. Polecam z całego serca!!!
Opinia dodana przez: M

lekarz Janusz Błocki

Pediatra, Neurolog dziecięcy

ALDEMED

Zielona Góra

Brak empatii i zrozumienia pacjenta i jego obecnej sytuacji! Poprzez informacje od osób trzecich wydaje rozpoznania. Z dzieckiem wogole nie wchodzi w dialog! Po wypisie z oddziału inny lekarz specjalista wysłał Nas do Centrum Zdrowia Dziecka Warszawa gdyż uważał ze JB nie jest dobrym neurologiem dziecięcym i tylko w tak dużym ośrodku postawią właściwe rozpoznanie. I tak stało się! Tam wywiad trwał ponad 40 minut z dzieckiem i rodzicami. Natomiast ...

lekarz Szymon Jurga

Zielona Góra

Neurolog z powołania. Sympatyczny, przyjazny i wykazujący się indywidualnym podejściem do pacjenta. Każdemu poświęca tyle czasu ile trzeba. Wszystko tłumaczy, bierze pod uwagę wiele czynników mogących powodować choroby. Polecam z czystym sumieniem!

dr n. med. Waldemar Sobański

Wyszyńskiego 40a lok. 2
65-536 Zielona Góra

Bardzo kompetentny lekarz z dużym doświadczeniem , ludzki , obyty . Pomogl mi gdzie inni nie potrafili !
Opinia dodana przez: SiLe

lekarz Witold Warias

Zyty 17a
65-046 Zielona Góra

dr Warias, najlepszy neurolog w woj lubuskim, polecam , dwa lata szukałam pomocy u różnych lekarzy, pan doktor na pierwszej wizycie postawił trafną diagnozę, po tygodniu brania leków jest ogromna poprawa
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Marian Pyzikiewicz

Chopina 21 lok. 28
65-032 Zielona Góra

Po kilku wizytach stwierdzam,że trudno zastać pana dr w godzinach przyjęć .Śniadania,wyjścia i jakieś sprawy utrudniają mu przyjmowanie pacjentów.
Na moje pytanie o sposób leczenia czy rehabilitację usłyszałam odpowiedź,,niech się pani tym nie interesuje,idzie do neurochirurga i tam odpowie na pytanie czy chce pani operacji czy nie "(???).
Pan dr nie chce wypisywać zwolnienia tylko odsyła mnie do lekarza rodzinnego,który stwierdza,że to neurolog powinien wypisać zwolnienie.Na skierowaniach zapomina dopisać pewnych ...
Opinia dodana przez: Daga

Hanna Najdowska

Neurolog, Lekarz orzecznik ZUS

nie ma takiego orzecznika w ZUS

Zielona Góra

Wspaniały człowiek. Wysłuchała, wypytała (po raz pierwszy spotkałem lekarza zbierającego wywiad o pacjencie!!). Bardzo długa i konkretna wizyta, badała mnie na wszelkie możliwe sposoby, powtarzając badanie jeśli ja lub Ona nie była pewna efektu. W 100% lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Magdalena Kuszczyńska

Braci Gierymsjich 45
65-140 Zielona Góra

Byłam ostatnio w gabinecie prywatnym u Pani doktor i chciałam się podzielić swoją opinią: to bardzo miła Pani uważnie mnie wysłuchała, następnie przeanalizowała bardzo dokładnie moje wyniki badań stawiając bardzo trafną diagnozę, ponieważ leki które mi przepisała przyniosły zamierzony efekt. Bardzo dziękuje i polecam.
Opinia dodana przez: Zofia

Ryszard Olszewski

Psychiatra, Neurolog

kk1
Zielona Góra

Ryszard Olszewski - ZMARŁ W KWIETNIU 2010!

lekarz Janina Marzec

Rehabilitant, Neurolog

pl. Bohaterów 1
65-050 Zielona Góra

osoba stronnicza, nie dba o higienię (czuć pot w gabinecie), ogólnie nie polecam...

Neurolodzy w Zielonej Górze