lekarz Wawrzyniec Urban

Radiolog, USG

...ja uwielbiam go......mogę do niego chodzić i chodzić, ma świetny gabinet,jest ciepło i przytulnie bada bardzo dokładnie i kompleksowo byłem u niego jedną godzinę i trzydzieści minut ale to dla mnie za mało bo chciałbym być co najmniej 3-4 godziny

Polecam lekarza z czystym sumieniem. Byłam przed laty 2 razy na badaniu usg a obecnie z dzieckiem 5 letnim, lekarz kompetentny i fachowy w mojej ocenie, wykonane badanie usg dokładne i wnikliwe, długotrwałe, podejście lekarza do dziecka troskliwe i rzetelne. Uprzejmy. Jesteśmy zadowoleni, badanie odbyło się natychmiast po naszym telefonie z wolą wykonania takowego badania dla dziecka, bez zwłoki. Moim zdaniem to lekarz tzw "starej daty", porządny i uczciwy. Jesteśmy zadowoleni z wizyty, wizyta nie nazbyt kosztowna, o 1/3 tańsza niż u specjalisty w Żaganiu, więc dodatkowy atut. Natomiast w tym miejscu wspomnę, iż byłam również badana w szpitalu 105 przez lekarza radiologa o tym samym nazwisku lecz młodego i muszę nadmienić, że tamten lekarz radiolog o tym samym nazwisku młody był wyjątkowo odpychający, opryskliwy i nieprzyjemny, delikatnie ujmując (nie wiem czy to przypadkowa zbieżność nazwisk). Tego lekarza (starszego) polecam gorąco. W poczekalni prasa katolicka i symbole katolickie, budzą dodatkowo ufność, że to dobry lekarz i człowiek.

Wciąż poszukujesz "Radiolog Żary"?

NZOZ Na Wyspie
Żary ul.Pszenna
68-200 Żary
Łużyckie Centrum Medyczne s.c.
ulica Strzelców 10

Centrum Medyczneeskulap