lekarz Wiesław Jaskulski

Seksuolog, Chirurg plastyczny, Urolog

Urologia, seksuologia, chirurgia - Konsultacje, diagnostyka, zabiegi. Leczenie zaburzeń erekcji, przedwczesnego wytrysku, schorzeń narządów płciowych, stulejki, krótkiego wędzidełka, wodniaka jądra, nietrzymania moczu, przerostu prostaty, kamicy moczowej. Wazektomia bez igły i skalpela.

Polecam. Pełen profesjonalizm, życzliwa atmosfera i skuteczność zabiegu. Wszystko przebiegło zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami: zabieg bez bólu, szybki i bez komplikacji. Paweł

Paweł

Minęło 8 tygodni od zabiegu Wazektomii przeprowadzonego przez Zespół Pana Doktora Jaskulskiego. Odebrałem wynik z badania nasienia - brak plemników. Bardzo pozytywnie oceniam osobę Pana Doktora, Jego podejście do pacjenta. Czuję się w pełni usatysfakcjonowany nie tylko samym zabiegiem, ale także podejściem Pana Doktora do moich wątpliwości, problemów zgłaszanych po zabiegu i zainteresowania aż do chwili obecnej. Polecam wszystkim Panom, Parom zabieg rozważającym zabieg Wazektomii zespół Pana Doktora Jaskulskiego.

Szerokie kompetencje, doświadczenie, wiedza i fachowość, spokój oraz ujmująca osobowość czynią Pana Doktora specjalistą, do którego zgłaszam się z absolutną pewnością, że moje zdrowie jest we właściwych rękach. Na każdym etapie otrzymałem dokładne informacje o stanie zdrowia i planowanym leczeniu. Jestem chodzącym i wyleczonym przykładem na dowód skuteczności metod leczniczych Pana Doktora Jaskulskiego. Ponadto Pan Doktor współpracuje ze świetnie wykwalifikowaną i przemiłą pielęgniarką, udzielającą wzorcowej opieki nad pacjentem. Serdecznie pozdrawiam i gorąco polecam!

Serdecznie pozdrawiam i gorąco polecam!

Wysokiej klasy specjalista, bardzo miła i fachowa obsługa w gabinecie. Przyjazne dla pacjenta godziny przyjęć i bardzo dobry kontakt. Serdecznie polecam wszystkim potrzebującym pomocy na najwyższym poziomie!!!

Bardzo dobry specjalista. Zabieg przebiegł szybko i bezboleśnie, bez żadnych komplikacji. Atmosfera przyjazna dla pacjenta, rozmowa fachowa i rzeczowa. Po zabiegu lekarz również interesuje się stanem zdrowia pacjenta, szczerze polecam i pozdrawiam.

Wciąż poszukujesz "Seksuolog Bydgoszcz"?

Centrum Onkologii

86-300 Grudziądz
Szpital Biziela
Ujejskiego 75
85-168 Bydgoszcz
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Ars Medica"
Waryńskiego 6
86-300 Grudziądz
Specjalistyczny gabinet prywatny
Ziemowita 11
Kwidzyn
Indywidualna Praktyka Lekarska
ul. Maksymiliana Jackowskiego 27/4
85-232 Bydgoszcz
N.Z.O.Z. Elmed Bydgoszcz Sp. z o.o.
ul. Karłowicza 3-5
85-092 Bydgoszcz
Centrum Medyczne Gizińscy
Leśna 9
85-676 Bydgoszcz
Poradnia Urologiczna - Nowy Szpital w Nakle i Szubinie Sp. z o.o.
ul. Ogrodowa 9
Szubin