Chirurg Plastyczny Bydgoszcz

Urolog, Seksuolog

UROLOG Seksuolog - Wiesław JASKULSKI Bydgoszcz
Kujawska 12/3-4 piętro I
85-959 Bydgoszcz

Minęło 8 tygodni od zabiegu Wazektomii przeprowadzonego przez Zespół Pana Doktora Jaskulskiego. Odebrałem wynik z badania nasienia - brak plemników. Bardzo pozytywnie oceniam osobę Pana Doktora, Jego podejście do pacjenta. Czuję się w pełni usatysfakcjonowany nie tylko samym zabiegiem, ale także podejściem Pana Doktora do moich wątpliwości, problemów zgłaszanych po zabiegu i zainteresowania aż do chwili obecnej.
Polecam wszystkim Panom, Parom zabieg rozważającym zabieg Wazektomii zespół Pana Doktora Jaskulskiego.
Opinia dodana przez: Michał

Jarosław Markowicz

Bydgoszcz

Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam z c 10 letnią córką do Pana doktora Markowicza. Córka miała usuwany guzek na policzku. Bardzo profesjonalne podejście. Z czystym sumieniem polecam. Bardzo miłe i profesjonalne podejście. Oby więcej takich lekarzy zwłaszcza że nie było to prywatne leczenie.

lekarz Wiesław Bieńkowski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne Bieńkowski
ulica Lęborska 7
85-728 Bydgoszcz

miesiac temu doktor operowal mi nos. z krzywego,szerokiego,dlugiego nosa zrobil zgrabny i sliczny nosek:) POLECAM WSZYSTKIM W 100%!!! bol, o ktorym niektorzy pisza jest mi kompletnie obcy!!!od wyjscia z kliniki nie wzielam nawet zwyklej tabletki przeciwbolwej... nieprzyjemne sa pierwsze 3 dni dni kiedy ma sie setony w nosie, ale bolu naprawde nie ma!!! przez pierwsze dni przy dotykaniu nosek byl obolaly, ale nie dotykajac go nie czuje sie bolu... wyciaganie ...

Bydgoszcz

Rak wargi dolnej ! Zajęcie 80 %. 21.06.2016 interwencja chirurgiczna Pani Doktor Marii Czternastek. Pobyt w szpitalu, który pomimo choroby, dzięki roztaczanej przez Panią Doktor oraz Jej Personel aureoli zdrowia, będę wspominał bardzo przyjemnie.
Dziś, to jest 5.12.2016, usta moje znowu służą temu, do czego Matka Natura je przeznaczyła. Za to bardzo Pani Doktor DZIĘKUJĘ I POLECAM WSZYSTKIM.
Z poważaniem Tadeusz Zarębski
Opinia dodana przez: Tadeusz

Bydgoszcz

Niestety ja po plastyce nosa w lutym u dr.Świątkiewicza musiałem udać się na poprawkę do innego chirurga .. Na konsultacji , ponownej konsultacji , przed operacją (nawet po ) , na wizycie kontrolnej ( 2 wizytach kontrolnych )- cały czas pokazywałem zdjęcie nosa i pytałem czy się uda /udało.. miał byś mały , wąski ,zadarty . Niestety nie wyszło . . Doktor cały czas wmawiał ,ze nos się uniesie do ...
Opinia dodana przez: anonim746854454

{\rtf1\ansi\ansicpg1252
{\fonttbl\f0\fswiss\fcharset0 Helvetica;}
{\colortbl;\red255\green255\blue255;\red0\green0\blue0;}
\deftab720
\pard\pardeftab720\sl360\partightenfactor0

\f0\fs22 \cf2 \expnd0\expndtw0\kerning0
\outl0\strokewidth0 \strokec2 OSTRZEGAM PRZED OPERACJA NOSA U BIENKOWSKIEGO!!!!!!!!!!!\
w pazdiernieku 2012 mialam robiona operacje nosa i dr.Bienkowskiego.Juz pierwsza rozmowa z lekarzem byla negatywnym odczuciem,pomyalalam Liczy sie efekt ,Charakter do niczego Ale pewnie cos potrafi.Jak zobaczylam moj Nos rozplakalam sie calkiem krzywy!Byl opuchniety pomimo to bylo widoczne Po prawej stronie wglebienie od skalpela!!!!powiedzial Jak opuchlizna zejdzie dobrze bedzie!\
Pojechalam do niego ...

lekarz Sylwester Dratwa