lek. dent. Magdalena Lisiak-Myszke

Pani doktor wyrwała mi łącznie cztery zęby mądrości. Zęby były zatrzymane, przekrzywione i bardzo niekorzystnie położone. Bałam się możliwych komplikacji przy wyrywaniu. Zabiegi przebiegły sprawnie i bezboleśnie. Pani doktor jest bardzo delikatna, spokojna, ale konkretna zarazem, co jest nieocenione w takich sytuacjach. Cieszę się, że do niej trafiłam, ponieważ zadbała o moje poczucie bezpieczeństwa, wszystko dokładnie wyjaśniając. Nie było też problemu, aby w razie wątpliwości zgłosić się na wizytę kontrolną. Jest to lekarz szczerze zainteresowany problemem pacjenta i życzliwy, co nie jest wcale oczywiste!

Pani Doktor przesympatyczna i delikatna. Usunięcie ósemki przebiegło w miłej atmosferze, bezboleśnie i szybko. Polecam! :)