Chirurg Stomatolog Bydgoszcz

Dariusz Możdżeń

Bydgoszcz

szukam proktologa, żona kazała. strasznie piecze mnie tyłek i nie mogę wytrzymac. czy są hemorojdy? jak mam to rozumiec? pozdrawiam.

Opinia dodana przez: Derek i Ana

lekarz Zofia Kużdża-Klimkiewicz

Stomatolog, Protetyk

Praktyka Stomatologiczna- Gabinet Higieny i Profilaktyki jamy ustnej
T.B.Żeleńskiego 2/1
85-858 Bydgoszcz

Nie mogę podać ceny wizyty bo w zależności od wykonanego zabiegu płaciłem różnie ale ceny nie są wygórowane. Gorąco polecam gabinet i panią higienistkę tam pracującą pod kątem wizyt adaptacyjnych dla dzieci i oczyszczania zębów dla dorosłych. Zabieg wykonuje nieamiernie delikatnie.Pani doktor skrupulatna i bardzo precyzyjna. pacjentowi każdemu poświeca godzine lub nawet dłużej czasu

Chirurg stomatolog Bydgoszcz lek. dent. Amir Jahromi Kloss

lek. dent. Amir Jahromi Kloss

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

85-796 Bydgoszcz

Pan doktor zrobił mi 5 zębów,zdjęcie panoramiczne, piaskowanie, ściągnął kamień a teraz robi koronę. Wszystkie wizyty były tak samo dobre a nawet bardzo dobre. Po zakończeniu leczenia objaśnia wszystko co robił na podstawie zdjęć zęba z kamery. Przedstawia dalszy plan działania i możliwe alternatywy. Bardzo polecam jego profesjonalne podejście i skuteczność.

Generalnie moim zdaniem gabinet w ogóle wygrywa na wielu polach, estetyki, czystości, profesjonalnego sprzętu. Z dzieckiem chodzimy do Pani doktor i tez super podejście, bajki dla dziecka na odwrócenie uwagi, znieczulenie żelem przed znieczuleniem igłą świetne podejście do dziecka. Nawet Pani asystentka zasługuje na pochwałę. Dobry młody kompetentny zespół. Ceny (jak na Bydgoszcz) do przeżycia. Polecam.

Opinia dodana przez: Beata

Królowej Jadwigi
Bydgoszcz

Panicznie boję się wizyt u dentysty, a u pana Adama nie.

Panicznie boję się wizyt u dentysty, a u pana Adama nie.

Opinia dodana przez: BB buczacza44

ulica Płocka 16
85-659 Bydgoszcz

Pan Doktor wspanialy specjalista uratowal mi kosc ktora inny stomatolog "rozbabral" a nie byl specjalista!!! zabieg trwal trzy godziny ale wykonany perfekcyjnie a kosc zrosnieta i jak nowa. Mam juz w tym miejscu implant. Serdeczne dzieki za poswiecony czas i opieke.Wspanialy personel zajol sie mna wzorowo Dziekuje

Opinia dodana przez: Krystyna

lek. dent. Jarosław Stępkowski

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

85-796 Bydgoszcz

Byłam na zabiegu usunięcia zęba. Nie otrzymałam paragonu. Gdy upomniałam się powiedziano mi, że wystawiają tylko rachunek ale właśnie skończył się bloczek.-). Poprosiłam o zostawienie go dla mnie w recepcji za 2 tyg. gdy będę u lekarza w sąsiednim gabinecie. Niestety do dzisiaj nie wiem czy lekarz przyjmuje legalnie i czy nie należałoby zgłosić sprawy do US. W razie komplikacji po wyrwaniu zęba nie miałabym żadnych praw. Radzę innym najpierw upewnić się czy otrzymają potwierdzenie zapłaty za zabieg.

Opinia dodana przez: Gabriela

lek. dent. Marek Gatz

ulica Bohaterów Kragujewca 6/29
85-863 Bydgoszcz

Brakuje mi słów aby opisać moje zadowolenie z usług dr Gatza. NIe dość że jest przemiłym lekarzem to sposób pracy, delikatne podejście i fachowość śą godne polecenia dla innych. Wykonał mi sześć koron porcelanowych na dole. Były to jakieś szwedzkie korony robione przez komputery. Chyba nazywają się procera . Efekt estetyczny rewelacja. Na górze brakowało mi 3 zębów i zgodziłem się na wszczepienie implantów. Nic mnie nie bolało i super wygląda. Poza tym już nigdy mnie nie beda bolaly ;-))) a te zęby straciłem bo kiedyś bałem się lekarza. POLECAM TEGO LEKARZA Z CZYSTYM SUMIENIEM

Wojewódzka Przychodnia Stomatologiczna
Gabrieli Zapolskiej 18