Lekarze Chirurg stomatolog Bydgoszcz

lek. dent. Tymon Idzikowski

Centrum Stomatologii ''Dentus'' Bydgoszcz
ulica Ku Wiatrakom
85-856 Bydgoszcz

Dr wspaniały człowiek przemiły ,zabawny , uśmiechnięty wizyta bez stresu jakiegokolwiek,wyrywania nawet nie poczułam z serca polecam.Takze jego asystentce należy się pochwała bo bardzo fajna kobitka.Jesli chodzi o zespół to są najlepsi.

lek. dent. Adam Kasperski

Oddział Szpitalny Centrum Medycznego Alfa-Med
Jana Pestalozziego 7
85-095 Bydgoszcz

Kompetentny, dokładny, sympatyczny, cierpliwy,z poczuciem humoru. Lekarz zdecydowanie godny polecenia.
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Magdalena Lisiak-Myszke

Chirurg stomatolog

ul. gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego 47
85-790 Bydgoszcz

Wyrywałam zęba ( górną siódemkę ) u Pani Doktor. Niepotrzebnie się zawczasu stresowałam, bo zabieg okazał się całkowicie bezbolesny. Nie czułam nawet najmniejszego bólu. Teraz żałuję,że tak długo zwlekałam z tym zabiegiem. Pani doktor bardzo miła, uśmiechnięta, konkretna, po wszystkim wyjaśniła mi jak postępować po zabiegu. Czułam się w Jej gabinecie bardzo dobrze zaopiekowana, a po wszystkim wychodziłam bardzo zadowolona. Pani Doktor jest lekarzem z powołania!!!!!!!
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Małgorzata Sobkowiak-Swigon

Przychodnia Stomatologiczno-Lekarska
Bydgoszcz

Wspaniała Pani Stomatolog! Pełen profesjonalizm. Nigdy nie odczułam bólu. Doskonale zna się na swoim zawodzie.Zawsze uśmiechnięta, serdeczna i dbająca o pacjenta. Szkoda tylko że pracuje w "Densie" gdzie liczy się tylko zysk a nie dbałość o klienta.

lek. dent. Małgorzata Gdaniec

Centrum Stomatologii ''Dentus'' Bydgoszcz
ulica Ku Wiatrakom
85-856 Bydgoszcz

Jedyny stomatolog do którego chodzę ja, moje córki oraz mąż. 100% profesjonalizm, świetny kontakt i podejście do pacjenta, również dziecka. Bardzo polecam !!
Opinia dodana przez: Karolina

dr n. med. Marek Kornet

Chirurg dziecięcy

ul. Leśna 9
Bydgoszcz

pełen profesjonalizm, konkretnie, trafnie, czuliśmy się zaopiekowani, tłumaczenia jasne i czytelne, pomoc od razu z pełną satysfakcją gorąco polecamy. W przyszłości życzymy sobie i wszystkim takich wspaniałych specjalistów jak dr Marek Kornet .
Opinia dodana przez: Kamil

lek. dent. Kamil Zacharski

20 Stycznia 1920 r. 25/3
85-081 Bydgoszcz

Lekarz rzetelny, , miły , pełny profesjonalizm ,z rzetelnym indywidualnym podejściem do klienta , efekt leczenia 100% zadowalające, sam się przekonałem . Polecam wszystkim
Opinia dodana przez: Andrzej
{'id': 40647, 'name': u'Bydgoszcz'} Stomatolog
                                       lek. dent. Artur  Gołębiowski

lek. dent. Artur Gołębiowski

Platinum Stomatologia Estetyczna
Teofila Gackowskiego 1C
Bydgoszcz

Polecam Pana doktora Gołębiowskiego . Najbardziej w życiu bałam się znieczulenia i uczucia ukłucia. Podczas wizyt u Pana doktora - zero bólu, zero stresu, zawsze uśmiech i dobra muzyka w gabinecie. Pani asystentki zawsze uśmiechnięte, interesują się pacjentem, pytają czy wszystko w porządku. Jakoś usług na najwyższym poziomie, przyjazna atmosfera, polecam z czystym sercem!
Opinia dodana przez: Agata

dr n. med. Tomasz Grzela

Chirurg naczyniowy, Internista

ul. ks. Jerzego Popiełuszki 30
85-863 Bydgoszcz

Wspaniały człowiek,super lekarz, którego celem jest pomóc pacjentowi. Trafiłam na oddział ratunkowy z zakrzepowym zapaleniem żył. Wcześniej rozmawiałam z nim przez telefon i nie byłam miła. Przyjął mnie jakby się nic nie stało, dokładnie przebadał, zapisał odpowiednie leczenie i widziałam, że nie ważna była moja wcześniejsza histeria, on chciał mi pomóc. Wierzę, że leczenie będzie skuteczne. Traktuje pacjenta w ten sposób, że wzbudza całkowite zaufanie. Dziękuję losowi, że w ten ...
Opinia dodana przez: Lidia K.

Dariusz Możdżeń

Chirurg stomatolog, Chirurg ogólny

Bydgoszcz

szukam proktologa, żona kazała. strasznie piecze mnie tyłek i nie mogę wytrzymac. czy są hemorojdy? jak mam to rozumiec? pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Derek i Ana

Marek Rogowski

ul. Kujawska 48/11
85-031 Bydgoszcz

POLECAM MA ŚWIETNE PODEJŚCIE DO DZIECI :-)

Bartosz Basiński

PRYWATNA PORADNIA STOMATOLOGICZNA
Bydgoszcz

Doktor Basiński wykonał mi koronę porcelanową górnej jedynki. Ponadto wcześniej leczenie kanałowe tejże jedynki oraz leczenie próchnicy innego zęba. Zasadniczo nie jestem amatorem wizyt u jakichkolwiek lekarzy i rzadko zdarza mi się korzystać z ich usług ale dr Basiński wg mnie jest wzorem lekarza z powołania. W trakcie pracy można zauważyć iż w pełni koncentruje się nad wykonywanym zadaniem. Doskonale i kompleksowo tłumaczy sposób leczenia i przy tym jest bardzo ...

lekarz Artur Rymsza

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

ulica Powstańców Warszawy 6A/131
85-681 Bydgoszcz

Mam 55 lat.Dziesięć dni temu Pan dr Artur Rymsza przeprowadził u mnie operację wymiany zastawki aortalnej serca.Bałem się bardzo ,ponieważ u członków najbliższej rodziny jak i u znajomych napatrzyłem się na męki jakie przechodzili po tego typu oper acji. To czego dokonał dr Artur Rymsza i jego zespół to w mojej ocenie mistrzostwo świata!!! Tak pokrótce było to tak.Trzeciego dnia po operacji bez pomocy rehabilitanta wstałem z łóżka i zacząłem ...
Opinia dodana przez: Roman Kosiński

lek. dent. Ernest Kowalczyk

NZOZ Centrum Medyczne IKAR
ulica Szubińska 32
85-915 Bydgoszcz

Pan doktor to specjalista z ogromną wiedzą, solidny, dokładny. Indywidualnie podchodzi do każdego przypadku i troszczy się o dobro pacjenta. Pracuje na wysokiej klasy sprzęcie w nowoczesnym gabinecie.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Anas Haj Obeid

ul. Gnieźnieńska
Bydgoszcz

Stomatolog z powołaniem. Trafiłam do niego z córką do wyrwania zęba, nikt nie chciał się podjąć, wysyłano nas do chirurga szczękowego. Doktor poradził sobie śpiewająco a był to spory problem bo korzeń zamiast w dół dziąsła - rósł w poprzecznie. Od tego momentu opiekuję się całą naszą rodziną, mineło już 10 lat. Wspaniały fachowiec i emaptyczny człowiek, polecam!
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Krzysztof Tojek

Przychodnia Komunalni Sp. z o.o.
ulica Sportowa 5
85-091 Bydgoszcz

Polecam z serca. Cudowny lekarz i Cudowny człowiek. Bardzo się cieszę, że miałam okazję trafić do Pana Profesora
Opinia dodana przez: Iwona

dr n. med. Paweł Wierzchowski

Szpital Uniwersytecki nr 1. im Jurasza
Bydgoszcz

Lekarz z wysoką kulturą osobistą, wyrozumiały,rzeczowy, kompetentny. Jestem po dzisiejszej wizycie u dr Pawła,lekarz z empatia,przesympatyczny,dużo czasu poświęcił na Dopplera,wyjaśniał wszytko, na każde pytanie bezproblemowo odpowiadał. Całoksztalt wizyty na ogromny plus. Życzę każdemu pacjentowi aby miał szczęście trafić na takiego lekarza.
Opinia dodana przez: Angelika

lek. dent. Piotr Sobecki

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Janka z Czarnkowa 9
85-792 Bydgoszcz

Okrutnie boję się leczenia stomatologicznego. Wróciłam do Pana Doktora po latach. Oczywiście brak czasu spotęgowany genetycznie uwarunkowanym strachem przed dentystą ☺ wróciłam do Pana Doktora bo ... moje dzieci , które leczy od początku nie boją się dentysty . A to w końcu moje geny . Świetny wzbudzajacy zaufanie człowiek. Rekomenduję wszystkim Strachajłom 😃
Opinia dodana przez: Joanna

lek. dent. Joanna Ciepluch-Wróbel

N ZOZ "KaDental"
Bałtycka 68
85-711 Bydgoszcz

Miła z dobrym podejściem do pacjeta profesjonalna bezbolesna obsługa o pięknych oczach . Jednym słowem lekarz na najwyższym poziomie zdecydowanie godny polecenia
Opinia dodana przez: Rafał

lekarz Wojciech Jaraczewski

Chirurg naczyniowy

Rekinowa 43a/4
85-435 Bydgoszcz

Swietny fachowiec.Miałem zaawansowany zespół Leriche"a.Dzięki operacji wkonanej przez doktora Jaraczewskiego mogę dzisiaj chodzić .
Opinia dodana przez: Witold