Lekarze Chirurg stomatolog Bydgoszcz

Urszula Jabłońska

Protetyk, Stomatolog

Bydgoszcz

Cudowny lekarz, z profesjonalnym podejściem do pacjenta, zaangażowana, uprzejma, łagodna i pełna empatii.

lekarz Maria Adamowicz

Prywatny Gabinet Lekarski
Zbrachlińska 30
85-569 Bydgoszcz

Bardzo kompetentna, cierpliwa, poswieca wiele czasu na wizyte. Nie naciaga na niepotrzebne koszty co w dzisiejszych czasach jest ewenementem! Najlepszy stomatolog jakiego mialam!

lek. dent. Magdalena Niewadzi

Kujawsko-Pomorski Stomatologiczno-Medyczny NZOZ STO-MED
ulica Komisji Edukacji Narodowej 6
85-790 Bydgoszcz

Moja pierwsza wizyta... Co prawda Pani doktor nie mogła pomóc bezpośrednio ale jet kompetentna, pełna empatii do pacjenta i wzbudza zaufanie. Pokierowała mnie konkretnie co robić dalej. Polecam wszystkim- tym bardziej i mniej strachliwym.
Opinia dodana przez: Janusz

dr n. med. Wojciech Stankiewicz

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Szpital Eskulap
ul. Koperkowa 2 Osielsko
86-031 Bydgoszcz

Miałam zabieg na żylaki dr. Stankiewicz przeprowadził ją znakomicie po zabiegu opowiedział przebieg operacji, jest uprzejmy podchodzi z humorem do pacjentów. Jest godny polecenia.

lekarz Witold Mikołajczak

Urolog, Chirurg dziecięcy

Centrum Onkologii
dr Izabeli Romanowskiej 2
85-796 Bydgoszcz

Poniższa opinia dotyczy poważnej operacji (tak zaopiniowali także inni lekarze w szpitalu) mojego ojca. Miał on lataroskopowo usuwaną pełną prostatę. Wiem, że operacja była trudna nie tylko ze względu na wiek (77 lat), ale także na stan zdrowia, m.in. ze względu na drugi rozrusznik serca. Mój tato był pod ogromnym wrażeniem indywidualnego podejścia. Każda wizyta, czy to w przychodni czy w szpitalu, była profesjonalna i opatrzona pełną informacją, dzięki czemu ...
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Jacek Andruszkiewicz

Ogrody 17/80
85-870 Bydgoszcz

Wyrażam słowa uznania dla dr Jacka Andruszkiewicz, który swoją wiedzą, empatią i zaangażowaniem przywraca nadzieję i wiarę w zawód lekarza. To lekarz, któremu można zaufać , jego kompetencje i doświadczenie a także chęć pomocy sprawiają, że niemożliwe staje się możliwe. Nie cofa się przed wyzwaniem. Moja wdzięczność jest ogromna i jednocześnie niczym w porównaniu do tego co dla mnie zrobił. TO LEKARZ GODNY ZAUFANIA I POLECENIA. Dziękuje.
Opinia dodana przez: Eugeniusz

lekarz Roman Kalinowski

Chirurg ogólny, Urolog

Karłowicza
Bydgoszcz

Cierpliwy, profesjonalny, bardzo ludzki, empatyczny. Zajął się moim ojcem, wytyczył ścieżkę leczenia. Nasza wielka wdzięczność i polecamy każdemu z problemami urologicznymi .

lekarz Marcin Bieńkowski

Bieńkowscy Clinic
Cicha 17
85-650 Bydgoszcz

Szczerze polecam, potraktował mnie na najwyższym poziomie. Wszystko tak jak powinno być :) a klinika na poziomie europejskim. Ze względu na moją ciężką chorobę- nowotwór dostałam zniżkę 50% czyli połowę tego co miałam zapłacić u pani doktor w Warszawie . Mało tego podpowiedział zabiegi o których nie miałam pojęcia że mozna zrobić , aby poprawić skórę po radioterapii . Niestety nikt mi tego wcześniej nie powiedział a byłam na wizycie ...
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Zbigniew Banaszkiewicz

"Medycyna Specjalistyczna" sp. z o. o.
ulica Łochowska 69
85-372 Bydgoszcz

Henryk z Wielunia. Jestem pacjentem dr Banaszkiewicza od 2004 roku - operacja nowotworu jelita grubego. Cudowny człowiek pełen empatii i zrozumienia, do tego znakomity fachowiec, profesjonalny, szczery i uczciwy. Wzorowy kontakt z pacjentem, nigdy nie odmawia szczerej rozmowy i dla każdego znajduje czas. Człowiek o wielkim sercu dla pacjentów i personelu. Pomimo, że mieszkam 300 km od Bydgoszczy - mam tak duże zaufane do dr Banaszkiewicza, że do tej pory ...
Opinia dodana przez: Henryk

lekarz Małgorzata Pacholska

Chirurg dziecięcy

NZOZ Krzysztof Buczkowski
Skłodowskiej-Curie 9
85-094 Bydgoszcz

Z Panią dr znamy się już od bardzo dawna ...Z korzyścią dla nas i naszego synka :)) Jest młodym lekarzem ale z ogromna wiedzą jak na swój staż ...wielokrotnie operowała naszego synka ratując mu życie ...POLECAM ze szczerego serca !!! Takich lekarzy jak ona jest naprawdę mało ;((
Opinia dodana przez: anonimowo

lek. dent. Karolina Jaroch

DENmed Klinika Stomatologiczna
Profesora Sylwestra Kaliskiego 26
85-796 Bydgoszcz

Bez wątpienia mogę uznać, że jest to najlepszy specjalista z jakim miałem przyjemność się spotkać. Doskonałe podejście do pacjenta, objaśnienie problemu i możliwości jego rozwiązania, sam zabieg szybko i fachowo. Pani Karolina wita z uśmiechem na ustach, który przełamuje nawet największy strach przed dentystą.... Piękna kobieta i świetna lekarka Gabinet i personel na 5 z plusem Polecam!!!!

lekarz Jacek Szyperski

Chirurg ogólny, Urolog

ulica Cieszkowskiego 5/1
85-052 Bydgoszcz

Serdecznie polecam tego lekarza, jest doświadczony i kompetentny!

lekarz Zofia Kużdża-Klimkiewicz

Chirurg stomatolog, Protetyk

Praktyka Stomatologiczna- Gabinet Higieny i Profilaktyki jamy ustnej
T.B.Żeleńskiego 2/1
85-858 Bydgoszcz

Nie mogę podać ceny wizyty bo w zależności od wykonanego zabiegu płaciłem różnie ale ceny nie są wygórowane. Gorąco polecam gabinet i panią higienistkę tam pracującą pod kątem wizyt adaptacyjnych dla dzieci i oczyszczania zębów dla dorosłych. Zabieg wykonuje nieamiernie delikatnie.Pani doktor skrupulatna i bardzo precyzyjna. pacjentowi każdemu poświeca godzine lub nawet dłużej czasu

lek. dent. Cezary Bigus

Przychodnia na Szwederowie Spółka z o. o.
ulica M. Konopnickiej 26
85-124 Bydgoszcz

Dentysta godny polecenia, bardzo dobry fachowiec! Nie spotkałam jeszcze tak dokładnego stomatologa. Na pewno nie gawędziarz, skupia się na swojej pracy i wykonuje ją w 100% profesjonalnie. Polecam
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Aleksander Łukasiewicz

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Przychodnia "INTERCOR"
Kasztanowa 57
85-605 Bydgoszcz

Wspanialy lekarz na wlasciwym miejscu. Super podejscie do pacjenta. Polecam w 100% Jeszcze raz bardzo dziękuję
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Maciej Słupski

"Medycyna Specjalistyczna" sp. z o. o.
ulica Łochowska 69
85-372 Bydgoszcz

Doskonały fachowiec, który miewa czasami problem z przekazaniem rodzinie i tym bardziej pacjentowi, niekorzystnych informacji. Nie mniej jest pełen empatii dla pacjenta i nie traktuje go jako kolejny numer statystyczny, lecz robi wszystko, aby mu pomóc lub przynajmniej zmniejszyć cierpienie.
Opinia dodana przez: Ryszard
zdecydowanie ją polecam, jest kompetentna, miła oraz kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego! Kiedyś chodziłem do innego dentysty lecz tylko pani doktor Szyperska pomogła mi z zębami.

lek. dent. Emilia Szpinda

Stomatolog, Ortodonta

ul. ks. Jerzego Popiełuszki 30
85-863 Bydgoszcz

Pani doktor zajmuje się moimi zębami już od wielu lat. Nigdy nie musiałam chodzić do innych dentystów - zawsze wszystko było wykonane dokładnie i profesjonalnie. Teraz od kilku lat zajmuje się moim zgryzem. Wszystkie wady (tyłozgryz i krzywe zęby) są już praktycznie cofnięte, poznałam też proste ćwiczenia pozwalające mi zachować ten stan. Polecam.
Opinia dodana przez: Róża

lek. dent. Katarzyna Pańczyk

Medyczno-Stomatologiczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Alfa-Med Bydgoszcz
ul. Fryderyka Chopina 6
85-095 Bydgoszcz

Bardzo miła, sympatyczna młoda Pani, która bardzo rzetelnie podchodzi do swojej profesji. Potrafi wytłumaczyć w czym problem i zarazem podpowie jakie leczenie będzie najbardziej skuteczne. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: leszek

lek. dent. Magdalena Ostrowska

DENmed Klinika Stomatologiczna
Profesora Sylwestra Kaliskiego 26
85-796 Bydgoszcz

Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pani Magdy. Pełen profesjonalizm i bardzo dobre podejście do pacjenta. Polecam :)
Opinia dodana przez: Mateusz