Lekarze Chirurg stomatolog Bydgoszcz

lek. dent. Aleksandra Dyduch-Frydryszek

ulica Sienkiewicza 40/4
85-038 Bydgoszcz

widzę, że dobry stomatolog-ortodonta nie musi się reklamować. szczerze polecam!

lekarz Wiesław Bieńkowski

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne Bieńkowski
ulica Lęborska 7
85-728 Bydgoszcz

miesiac temu doktor operowal mi nos. z krzywego,szerokiego,dlugiego nosa zrobil zgrabny i sliczny nosek:) POLECAM WSZYSTKIM W 100%!!! bol, o ktorym niektorzy pisza jest mi kompletnie obcy!!!od wyjscia z kliniki nie wzielam nawet zwyklej tabletki przeciwbolwej... nieprzyjemne sa pierwsze 3 dni dni kiedy ma sie setony w nosie, ale bolu naprawde nie ma!!! przez pierwsze dni przy dotykaniu nosek byl obolaly, ale nie dotykajac go nie czuje sie bolu... wyciaganie ...

lek. dent. Jarosław Stępkowski

Chirurg stomatolog, Medycyna estetyczna

DENmed Klinika Stomatologiczna
Profesora Sylwestra Kaliskiego 26
85-796 Bydgoszcz

Byłam na zabiegu usunięcia zęba. Nie otrzymałam paragonu. Gdy upomniałam się powiedziano mi, że wystawiają tylko rachunek ale właśnie skończył się bloczek.-). Poprosiłam o zostawienie go dla mnie w recepcji za 2 tyg. gdy będę u lekarza w sąsiednim gabinecie. Niestety do dzisiaj nie wiem czy lekarz przyjmuje legalnie i czy nie należałoby zgłosić sprawy do US. W razie komplikacji po wyrwaniu zęba nie miałabym żadnych praw. Radzę innym najpierw ...
Opinia dodana przez: Gabriela

dr Krzysztof Aniukiewicz

Centrum Medyczne Gizińscy
ul. Leśna 9A
85-676 Bydgoszcz

Godny polecenia lekarz.Miły ,spokojny i bardzo uprzejmy.Fachowo tłumaczy proces leczenia.Jestem po zabiegu sklejania żylaków .Bardzo gorąco polecam Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Alicja

dr n. med. Rafał Zagalak

Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii Zagalak
Juliana Fałata 5
85-309 Bydgoszcz

potwierdzam opinie poprzedników....pełen profesjonalizm i pełne zrozumienie obaw pacjenta...wszystko pięknie szczegółowo wyjaśnione krok po kroku...czeka mnie jeszcze wizyta w gabinecie ale pójdę tam bez obaw..polecam w 100%,,,
Opinia dodana przez: dawid

lek. dent. Józef Wróblewski

Chirurg stomatolog

ulica Płocka 16
85-659 Bydgoszcz

Pan Doktor wspanialy specjalista uratowal mi kosc ktora inny stomatolog "rozbabral" a nie byl specjalista!!! zabieg trwal trzy godziny ale wykonany perfekcyjnie a kosc zrosnieta i jak nowa. Mam juz w tym miejscu implant. Serdeczne dzieki za poswiecony czas i opieke.Wspanialy personel zajol sie mna wzorowo Dziekuje
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Piotr Sokala

Sanitas
Dworcowa 110
85-000 Bydgoszcz

Jeżeli ta opinia zostanie usunięta na wniosek lekarza to znaczy, że po prostu przyzna się do swojej niekompetencji. Miał mi usunąć hemoroidy, zrobił to w warunkach absolutnego bólu, w znieczuleniu miejscowym. Skończyło się na tym, że coś usunął, nastąpił nawrót. Wróciłem do niego właściwie z reklamacją. Odpowiedź: to, co mi pozostało powinienem sobie fizycznie wpychać do środka i... będzie dobrze. Nie polecam.

dr hab. n. med. Stanisław Molski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "VISCO" Oddział
Cicha 41
85-650 Bydgoszcz

Dla syna szukałam w internecie chirurga naczyniowego,przeczytałam wszystkie opinie i takim sposobem trafiliśmy do prof. Molskiego,żadna z pozytywnych opini nie kłamie bardzo polecam prof.Molskiego.
Opinia dodana przez: Mirka

lekarz Piotr Rhone

Chirurg onkolog

Centrum Medyczne Mirena
ul. Gdańska 59
85-005 Bydgoszcz

Wspaniały człowiek, lekarz, a przede wszystkim fachowiec. Profesjonalista. Niezwykle cierpliwy. Pełne zaufanie. Gosia G.
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr n. med. Maciej Thews

Chirurg naczyniowy

jurasz
85-650 Bydgoszcz

Dzięki Panu Doktorowi do dzisiaj chodzę.A niedługo minie 19 lat od operacji którą przeprowadził w szpitalu klinicznym im.Jurasza Bydgoszczy a później przez kilkanaście lat swoich wizyt kontrolnych dbał o to,bym mógł nadal cieszyć się zdrowymi nogami.Wizyta w jego gabinecie i rozmowa z nim zawsze pozytywnie wpływała na na mnie i innych pacjentów.. Jestem mu za to bardzo wdzięczny.
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Przemysław Susicki

Chirurg onkolog

Przychodnia "INTERCOR"
Kasztanowa 57
85-605 Bydgoszcz

Nie wiem co by ze mną było gdybym nie trafił do Pana Doktora. Chodziłem do wielu lekarzy w Koszalinie ale dopiero szybka diagnoza , badania i zabieg uratowały moją wargę.Nawet nie ma śladu po zabiegu a ja pozbyłęm się raka zlośliwego. Polecam lekarza.

lek. dent. Aleksandra Bieńkowska - Bigus

Polskie Centra Stomatologiczne "DENS"
ul. Igrzyskowa 1
85-794 Bydgoszcz

Super podejscie do dziecka, cierpliwosc i wytlumaczenie zabiegu. Cala zaloga Dens bardzo zyczliwa dla pacjenta. Mozna szczerze polecic.
Opinia dodana przez: Kasia

dr Dariusz Bała

Chirurg onkolog, Onkolog

Centrum Medycyny Specjalistycznej IKAR
Fromborska 18
Bydgoszcz

Najgorszy lekarz na jakiego mogło się trafić, zero podejścia do pacjenta. Dla tego "lekarza" liczą się tylko pieniądze a nie ludzkie zdrowie. Nie reaguje na to co pacjent do niego mówi. podejście do pacjenta jest na poziomie zero... jak najdalej od tego niby doktora. Skoro Pan Bóg dał mu dar leczenia ludzi to niech to robi..

Aleksandra Grabarczyk-Żuk

ul.Kijowska 56
Bydgoszcz

> Stomatolog bardzo godny polecenia! Profesjonalizm, wiedza, umiejętności na > wysokim poziomie. Dla mnie najcenniejsze jednak było podejście do mojego > niepełnosprawnego syna. Tak powinni się zachowywać wszyscy lekarze.
Opinia dodana przez: elzbieta

lek. dent. Elżbieta Kozera-Kuźma

Glinki 32 lok. 35
85-174 Bydgoszcz

Pani Doktor to miła, wyrozumiała osoba, a przede wszystkim wspaniały fachowiec. Odczarowała mi i całej mojej rodzinie wizyty u stomatologa. Chodzimy tam chętnie i bez obawy o ból. Bardzo dziękuję za takie podejście do pacjentów, to rzadkość. Dokładnie tłumaczy przebieg całego leczenia.
Daję Panu doktorowi 6+! Bardzo miły, troskliwy i profesjonalny. Wyrywanie ósemek stało się prawie przyjemnością:) WSZYSTKIM POLECAM
Opinia dodana przez: Ania

Beata Lewińska

Ortodonta, Stomatolog

Curie-Skłodowskiej 32/18
85-094 Bydgoszcz

Zrujnowała mi zdrowie używając agresywnych metod leczenia. Asymetria płaszczyzny zgryzu, problemy ze stawami skroniowo-żuchwowymi, wycofanie żuchwy, zanik kości, resorpcje korzeni, powychylanie zębów w szczęce, potężne napięciowe migreny, przestawiony kręgosłup, w bólu przewlekłym żyję 2 lata. Metody inwazyjne które nie powinny być stosowane u dorosłych. Ortodontka w czasie leczenia ani razu nie wysłała mnie na diagnostykę. W momencie wystąpienia problemów odesłała mnie z kwitkiem, nie poczuwa się do odpowiedzialności mimo badań ...

dr n. med. Stanisław Stępień

Chirurg ogólny, Urolog

"RADWAN" Radosław i Przemysław Radziszewscy S.C.
Piechockiego 3
85-796 Bydgoszcz

Lekarz popełnił elementarne błędy w leczeniu - źle odczytane wyniki. Czasami lekarz wydawał się nieobecny - potrafił nieuważnie i źle pobierać próbki do badań oraz mylił się w wypisywanych skierowaniach na badania (raz dawał takie, raz takie - nie pamiętając o wcześniejszych), które doprowadziły go do choroby, której nie miałem. Po długim leczeniu, zacząłem się konsultować z innymi specjalistami i samym laboratorium, w którym przeprowadzałem badania. Nikt nie mógł uwierzyć, ...

lek. dent. Marzena Święcicka

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Gabinet Stomatologiczny Marzena Święcicka
Wyzwolenia 93/25
85-001 Bydgoszcz

Od dziecka wiele lat korzystałem z usług tej pani doktor i trudno o lepszego specjalistę, żałuję, że przez odległość jest to już utrudnione :/ Profesjonalna i z poczuciem humoru :) Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Karol

Daniel Kuchajewicz

Gabinet Lekarski
85-791 Bydgoszcz

Pan Daniel jest godzien polecenia każdemu, jest przesympatycznym stomatologiem z bagażem doświadczenia. Polecam :D
Opinia dodana przez: Jakub