Aleksandra Grabarczyk-Żuk

Niestety odradzam. Szybko, niedokładnie. Po wizycie ząb boli jeszcze bardziej, niż dotychczas. :( :( :( :(

> Stomatolog bardzo godny polecenia! Profesjonalizm, wiedza, umiejętności na > wysokim poziomie. Dla mnie najcenniejsze jednak było podejście do mojego > niepełnosprawnego syna. Tak powinni się zachowywać wszyscy lekarze.

> Stomatolog bardzo godny polecenia! Profesjonalizm, wiedza, umiejętności na
> wysokim poziomie. Dla mnie najcenniejsze jednak było podejście do mojego
> niepełnosprawnego syna. Tak powinni się zachowywać wszyscy lekarze.

Profesjonalna obsługa odpowiednie podejście do dzieci. Wizyta przebiegła szybko córka nawet nie zauważyła jak ząb był już zrobiony.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty w gabinecie stomatologicznym Pani Aleksandry. Usługa została wykonana bardzo profesjonalnie. Polecam!

Bardzo się ciesze, że trafiłem własnie do tego gabinetu. Polecam ten gabinet, posiada profesjonalny fotel dla dziecka oraz doświadczy personel medyczny.

Bardzo się ciesze, że trafiłem własnie do tego gabinetu.

Wspaniałe i bardzo profesjonalne podejście zarówno Pani doktor jak i asystentki do dzieci. Wspaniale zorganizowana poczekalnia i gabinet. Wsystkim bardzo polecam.

Pani doktor bardzo miła. Asystentka również. Polecam osobom, które unikają wizyty u stomatologa.

Byłam z synkiem na wizycie. Było super, Pani Doktor wraz z Asystentką zajęły się Kubusiem w taki sposób,że synek nawet nie zauważył a już miał zrobiony ząbek. Miła atmosfera, dobry sprzęt, kolorowy gabinet. Ceny przystępne. Polecam, sama też korzystam.

Naprawdę polecam. Córcia zadowolona i my jako rodzice też. Bardzo polecam. Odpowiednie podejście do dziecka!

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta oraz przemiła atmosfera. Polecam szczególnie tym, którzy boją się wizyty u stomatologa. Tutaj naprawdę leczą zęby. Dziękuję cudownej Pani Doktor i przemiłej Asystentce.