Stomatolog Bydgoszcz

Wizyta z dzieckiem 2 letnim odbyła się w miłej i bezstresowej atmosferze. Pani doktor ktor ma bardzo dobre podejście do dzieci. Potrafiła odpowiednio przygotować malucha na borowanie zęba mówiąc i tłumacząc co będzie się pokolei działo.
Opinia dodana przez: Dentysta Chwarzno
Bydgoszcz Stomatolog lek. dent. Mariusz Pankowski

lek. dent. Mariusz Pankowski

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

85-796 Bydgoszcz

Polecam tego lekarza, przeprowadził leczenie bez bólu, nie lubię stomatologów, zawsze chodziłem do swojego ( jednak już emerytura zasłużona ). Szukając informacji natknąłem się na Bydgoszcz i Pana Mariusza i nie żałuję. Wzbudza spokój i zaufanie, podszedł do mnie "na luzie" i wytłumaczył co będzie robił. Będę mógł iść ponownie na wizytę nieco spokojniejszy.
Bydgoszcz Stomatolog lek. dent. Wojciech Salata

lek. dent. Wojciech Salata

85-796 Bydgoszcz

Gorąco polecam. Fachowo, uprzejmie, bezboleśnie. Uratował ząb, kiedy inni skazali go na wyrwanie. Będę stałą pacjentką.
Bydgoszcz Stomatolog lek. dent. Amir Jahromi Kloss

lek. dent. Amir Jahromi Kloss

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

85-796 Bydgoszcz

Pan doktor zrobił mi 5 zębów,zdjęcie panoramiczne, piaskowanie, ściągnął kamień a teraz robi koronę. Wszystkie wizyty były tak samo dobre a nawet bardzo dobre. Po zakończeniu leczenia objaśnia wszystko co robił na podstawie zdjęć zęba z kamery. Przedstawia dalszy plan działania i możliwe alternatywy. Bardzo polecam jego profesjonalne podejście i skuteczność.
Generalnie moim zdaniem gabinet w ogóle wygrywa na wielu polach, estetyki, czystości, profesjonalnego sprzętu. Z dzieckiem chodzimy do ...
Opinia dodana przez: Beata
Bydgoszcz Stomatolog lek. dent. Mateusz Termanowski

lek. dent. Mateusz Termanowski

85-796 Bydgoszcz

Bardzo dobry stomatolog. Ma dużą wiedzę i fantastyczne podejście do pacjenta. Wizyty u tego lekarza to sama przyjemność, mimo, iż chodzenie do dentysty nikomu dobrze się nie kojarzy :) Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Kamil
Bydgoszcz Stomatolog lek. dent. Anna Kulikowska

lek. dent. Anna Kulikowska

85-796 Bydgoszcz

Wspaniały lekarz, profesjonalizm ,życzliwość,poczucie humoru.Syn przestał bać się dentysty po wizycie u Pani dr.czeka na kolejne wizyty.
Bydgoszcz Stomatolog lek. dent. Aleksandra Michalak

lek. dent. Aleksandra Michalak

Stomatolog, Ortodonta

85-796 Bydgoszcz

Bardzo fajna Pani doktor. Miła obsługa na recepcji i dobrze z lekarzem od początku się rozmawiało. Powinno być więcej takich ludzi i miejsc stąd ta opinia. Dziękuję Pani Michalak i polecam Panią doktor. Dobrze umie doradzić i rozmowa jest przede wszystkim zrozumiałym dla "Kowalskiego" językiem. Teraz jestem pod ortodontyczną kontrolą i czekam na dalsze efekty

lek. dent. Dorota Janik-Majewska

Ortodontika
ul. 20 stycznia 1920 r 17/4
Bydgoszcz

Dzięki Pani doktor mam wymarzony, piękny uśmiech i uratowane 4 stałe zęby! Leczenie przyniosło zaskakujące efekty. Z moją wadą zgryzu myślałam, że nigdy nie spojrzę w lustro zadowolona. Dziś zdjęto mi aparat... Non stop spoglądam w lustro. Coś pięknego! Niesamowicie rzetelna Pani doktor! Osoba na prawidłowym miejscu! Do tego cudowna atmosfera i przemiły, uśmiechnięty personel. Polecam w 10000000000000% Pani Dorota spełnia marzenia! Dziękuję ❤
Opinia dodana przez: Sandra

lek. dent. Beata Kłosowska -Dworek

Stomatolog, Ortodonta

ulica Powstańców Warszawy 6A/131
85-681 Bydgoszcz

Pani Doktor, z całym szacunkiem do jej osoby, nie jest odpowiednią osobą na swoim stanowisku, pomijając fakt, że po prostu jest niemiła dla rodziców jak i samych pacjentów- dzieci, to jest bardzo złą lekarka, której techniki leczenia są nieco kontrowersyjne. 6 (!) Letnia terapia aparatem ruchomym nie dała oczekiwanych efektów, a przez ostatnie 2 lata, praktycznie ich już nie było. Po tych latach w końcu powiedziałam stop- nie będę wpłacać ...
Opinia dodana przez: Anna

Barbara Jundziłł

Stomatolog, Protetyk

Bydgoszcz

Beznadzieja.po 2 miesiącach oczekiwania na wizytę można się dowiedzieć że pani doktor nie ma czasu na ...leczenie.Tuz po zlotych poradach wypowiedzianych jednym zdaniem:"prosze wrocic tam gdzie do tej pory sie pani leczyla na reklamacje" i "po co pani chodzi do takiego lekarza skoro plomby wypadaja".Bezcenna pomoc

Stomatolodzy w Bydgoszczy