lek. dent. Tymon Idzikowski

Jeśli by dało rade dałabym po 10 gwiazdek! Lepszego stomatologa jak dr. Idzikowski nie spotkałam! Dzięki doktorowi przełamałam strach przed dentystą. Każda wizyta jest przyjemna, nawet wyrywanie zębów :-) doktor przemiły. Dentystę traktuje teraz jak wizytę u kosmetyczki. Polecam polecam i jeszcze raz polecam!

Wspaniały stomatolog.Profesjonalne podejscie do pacjenta.Sprawia ze nie odczuwa sie strachu ,wręcz odwrotnie wychodzisz z uśmiechem na ustach.Przemiły człowiek.Polecam,polecam i jeszcze raz polecam.