lekarz Wiesław Bieńkowski

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

100 % godny polecenia. Efekt super. Profesjonalista w kazdym calu. Godny polecenia i zaufania. Profesjonalna opieka w klinice. Jak i trafny dobor wkladek.

witam:) jestem dopiero co po dość dużym zabiegu bo miałam liposupcje brzucha ,bioder i talii oraz lipomodeling piersi . jestem bardzo zadowolona z zabiegu opieka lekarska i pielęgniarska super:) w maju będę jesze robić plastykę brzucha również u dr. Bieńkowskiego! gorąco polecam

W sierpniu mialam calkowita korekte nosa . Wyszlo wsaniale ,pan dr jest prawdziwym fachowcem i bardzo go polecam.

W czerwcu miałam całkowitą korektę nosa. Z efektów jestem bardzo zadowolona.Zależało mi bardzo na czasie,ponieważ mieszkam za granicą.Wszystko przebiegło zgodnie z przewidywaniami.Obsługa szpitalna była bardzo miła i fachowa.Pan Doktor wykonał swoją pracę tak jak należy! Jak szłam na wizytę kontrolną,sama pytałam o rzeczy które mnie interesowały.Przygotowaną miałam listę pytań,a Pan Doktor odpowiadał na nie skrupulatnie. Pamiętajmy,że po zabiegach zawsze opiekują się nami pielęgniarki,a nie sam lekarz!I nie oczekujmy,aby Pan Doktor siedział przy naszym łóżku po operacji. Najważniejsze żeby praca został wykonana fachowo. Zdjęcia robione były przed i po,a na dowód ...

W czerwcu miałam całkowitą korektę nosa.
Zdjęcia robione były przed i po,a na dowód mogę je wysłać na maila :)

Myślę, że ten chirurg jest jednym z najlepszych w województwie, gorąco polecam :)

Witam. Pół roku temu poddałam się operacji nosa u dra Bieńkowskiego i dziś mogę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona. Dokładnie wie jak "przypiłować" kość, żeby całość pasowała do kształtu czaszki. U mnie przynajmniej, efekt jego pracy daje bardzo naturalne wrażenie, żeby to osiągnąć trzeba być estetą oraz oczywiście świetnym specjalistą. Co do kontaktów interpersonalnych to ma to drugorzędne znaczenie. Jednym słowem jestem na +, polecam, sprawdziłam na sobie:)

miałam zabieg miesiąc temu i jestem bardzo zadowolona, bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, obsługa pielęgniarska i pozostała na najwyższym poziomie. zdecydowanie polecam wszystkim i nie wierzcie we wszystko co piszą

Szczerze polecam pana doktora Bieńkowskiego jako jego pacjentka. W moim przypadku była to operacja całego nosa. Profesjonalne podejście, a jednocześnie z humorem, miła atmosfera. Już polecam wszytskim swoim bliskim i przyjaciołom!

Już polecam wszytskim swoim bliskim i przyjaciołom!

Witam.Jestem po operacji nosa i piersi.Efekt rewelacyjny!!!!Mogę tylko podziękować Panu Doktorowi za profesjonalne podejście i mega profesjonalizm!!!!To naprawdę talent wśród chirurgów!!Poczytajcie sobie rankingi tygodnika WPROST (najbardziej poczytny tygodnik w Polsce)a nie anonimowych komentarzy i sami oceńcie!Podziękowania dla Pań pielęgniarek! MIKA

MIKA

SWIETNY LEKARZ!Kazdy pisze o podejsciu DR.BIENKOWSKIEGO do pacjenta.A czy pacjent tez potrafi miec podejscie do Doktora.Osobiscie widzialam wydzierajacego sie pacjenta w klinice.Jak dla mnie caly personel z dr.Bienkowskim jest swietny mam piekny nosek i pozegnalam kompleksy.dziekuje