Chirurg Ogólny Bydgoszcz

dr n. med. Jacek Szopiński

Centrum Medyczne PESMED
Sułkowskiego 15
85-634 Osiedle Leśne, Bydgoszcz

Bardzo dobry chirurg i człowiek. Udziela rzetelnej informacji. Wnikliwie przedstawił mi możliwości zoperowania przepukliny nawrotowej różnymi metodami,wskazując na zalety i zagrożenia. Jasno określił swoją opinię, ale wybór pozostawił mi. Jeden z niewielu chirurgów potrafiących leczyć przepukliny metodą laparoskopową. Chyba tylko jeszcze prof. Dąbrowiecki w Polsce tę metodę ma opanowaną. Piszę dzień po operacji, z dobrym samopoczuciem.
Bydgoszcz Chirurg ogólny dr n. med. Michał Molski

dr n. med. Michał Molski

Centrum Medyczne ESKULAP
Cicha 41
85-650 Bydgoszcz

wizyta już od 220
Od wielu lat borykałam się z obrzekiem lewej nogi, odwiedziłam wielu chirurów przeszłam nawet operację żylaków - bez efektu. Doktor Molski od razu zauważył, że to nie jest problem żylaków na nodze tylko żył biodrowych. Odpowiednia diagnoza i zabieg stentowania przyniosły doskonały efek musze nosić pończochę ale noga już prawie nie puchnie. To świetny fachowiec a przy okazji miły, POLECAM!!!
Opinia dodana przez: Martyna

lekarz Piotr Sokala

Sanitas
Dworcowa 110
85-000 Bydgoszcz

Pan dr Sokala P operował mnie 3 razy,jestem b zadowolona.Miły,kompetentny.Tłumaczy szczegółowo,jak postępoować po zabiegu.Niespotykana osoba i fachowość.Dziękuję .Wdzięczna pacjętka.
Opinia dodana przez: Lucyna

dr n. med. Marian Grygiel

Ortopeda, Chirurg ogólny

Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza

85-094 Bydgoszcz

Witam super doktor!! miły,fachowy ma czas dla każdego,powinno się wysyłać kolegów aby uczył ich empatii i kompleksowości--bo widać że można i to na NFZ
Opinia dodana przez: Beata
Bydgoszcz Chirurg ogólny dr Jacek Pypkowski

dr Jacek Pypkowski

Centrum Medyczne PESMED
Sułkowskiego 15
85-634 Osiedle Leśne, Bydgoszcz

I ja chciałam dorzucić moją skromna opinię na temat doktora Pypkowskiego.
Po raz pierwszy spotkałam się z tym ciepłym człowiekiem prawie 5 lat temu. Pan doktor wyciął mi prawie całą tarczycę (pomagał mu wtedy pan Doktor Paweł Wierzchowski, którego z tego miejsca pozdrawiam).
Wcześniej była rozmowa wstępna/wywiad lekarski. Pan doktor ujął mnie z jednej strony profesjonalizmem, a z drugiej takim „ludzkim” podejściem do pacjenta – dla mnie liczy się to ...
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Wojciech Hoffmann

Chirurg ogólny, Traumatolog

zajecza 6 lok 02
Bydgoszcz

Lekarz jakich mało.Wspaniały człowiek i fachowiec.Dziękuję Panie Doktorze wdzięczna pacjentka z łódzkiego
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Wiesław Jundziłł

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Podnóże 3
Bydgoszcz

Niestety pan doktor zbagatelizował fakt, a być może w ogóle nie wpadł na to, ze po zabiegu miniflebektomii przeprowadzonym dwa lata predzej przez kogoś innego, mam podwiązaną nie tę żyłę co trzeba ( czyli zdrową, a nie chorą) i mimo, iz niby dokladnie obejrzał nogę, zrobił usg i wziął za to pieniądze, wypuscil mnie z gabinetu ze świadomością, ze wszystko jest w porządku. Nie dawało mi to jednak spokoju- noga ...
Opinia dodana przez: Kamyczek

dr hab. n. med. Stanisław Molski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "VISCO" Oddział
Cicha 41
85-650 Bydgoszcz

Dla syna szukałam w internecie chirurga naczyniowego,przeczytałam wszystkie opinie i takim sposobem trafiliśmy do prof. Molskiego,żadna z pozytywnych opini nie kłamie bardzo polecam prof.Molskiego.
Opinia dodana przez: Mirka

lekarz Stanisław Kęsy

Chirurg ogólny, Urolog

ulica Powstańców Warszawy 6A/131
85-681 Bydgoszcz

Bardzo dobry specjalista. Badanie poprzedzone szerokim i profesjonalnym wywiadem z pacjentem na temat dolegliwości i historii choroby. Brałem Symlosin przez 10 lat. Po badaniu wielkości prostaty zaproponował zaniechanie leku, który obciąża organizm niepotrzebnie. Mam pełne zaufanie do kompetencji tego specjalisty. Żaden lekarz nie poświęcił mi tyle czasu na temat mojej choroby. Badanie urologiczne kompleksowe i chcąc mieć obraz choroby jest ingerencją, ale proszę mi powiedzieć, jak to zrobić bez badania ...

lekarz Michał Jankowski

Centrum Onkologii Bydgoszcz

Bydgoszcz

Doskonały fachowiec. Życzliwy zarówno wobec pacjenta, jak i jego najbliższych.Jego spokój i kompetencja sprawiają, że pacjent czuje się bezpieczny, wie, że może liczyć na życzliwą rozmowę i uzyskanie rzetelnych odpowiedzi.Serdecznie dziękuję za poświęcony czas i cierpliwość.
Opinia dodana przez: Bożena Terefenko

Chirurdzy ogólni w Bydgoszczy