Wspaniały człowiek,super lekarz, którego celem jest pomóc pacjentowi. Trafiłam na oddział ratunkowy z zakrzepowym zapaleniem żył. Wcześniej rozmawiałam z nim przez telefon i nie byłam miła. Przyjął mnie jakby się nic nie stało, dokładnie przebadał, zapisał odpowiednie leczenie i widziałam, że nie ważna była moja wcześniejsza histeria, on chciał mi pomóc. Wierzę, że leczenie będzie skuteczne. Traktuje pacjenta w ten sposób, że wzbudza całkowite zaufanie. Dziękuję losowi, że w ten dzień akurat ten lekarz miał dyżur. Teraz już będę spała spokojnie. Dziękuję Panie doktorze!!

Dziękuję Panie doktorze!!

Bardzo dobry lekarz. Wie co robić. Zawsze znajdzie czas dla swoich pacjentów. Przyjmuje na NFZ i nadal jest miły, rzetelny, wyrozumiały i zna się na swojej pracy. Żadnych zastrzeżeń. Mój dziadek czuje się świetnie i z miłą chęcią jeździ na kontrole;) POLECAM :)

Lekarz z powołania,a nie pracownik służby zdrowia.29-08-2012 operował mnie,wstawiał ponowny pomost aortalno udowy,znakomity fachowiec.Każdemu,kogo spotkają problemy zdrowotne,życzę spotkać takiego człowieka, jakim jest ,dr n med .Tomasz Grzela ...Z POSZANOWANIEM...Wdzięczna pacjentka.GORĄCO POLECAM..!!