lekarz Wiesław Bieńkowski

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

mhhh dziwne jak czytam powyższe opinie to jakbym poznała innego Wiesława Bieńkowskiego, innego lekarza. A to przecież chirurg a nie psycholog i niańka, wie co należy do jego obowiązków. Jestem bardzo zadowolona z mojego nosa,na konsultacji, przed zabiegiem i po bdb kontakt z doktorem, bardzo rzeczowy i kompetentny. A, że ktoś sądzi że po zabiegu np. powiekszenia piersi bedzie miał odrazu ciało Pameli Anderson to sorki, Dr. to nie Bóg i z takim problemem to sie idzie do psychiatry a nie z pretensjami do chirurga:P POLECAM POLECAM POLECAM kiki69kiki@wp.pl

kiki69kiki@wp.pl

miesiac temu doktor operowal mi nos. z krzywego,szerokiego,dlugiego nosa zrobil zgrabny i sliczny nosek:) POLECAM WSZYSTKIM W 100%!!! bol, o ktorym niektorzy pisza jest mi kompletnie obcy!!!od wyjscia z kliniki nie wzielam nawet zwyklej tabletki przeciwbolwej... nieprzyjemne sa pierwsze 3 dni dni kiedy ma sie setony w nosie, ale bolu naprawde nie ma!!! przez pierwsze dni przy dotykaniu nosek byl obolaly, ale nie dotykajac go nie czuje sie bolu... wyciaganie setonow (czym na forach strasza najbardziej) to tez nic nieprzyjemnego!! trwa to 5 sekund i odbywa sie calkowicie bezbolesnie... pod oczami przez ok. 10 dni sa lekkie siniaki, ale szybko schodza. po 2 tygodniach spokojnie mozna wrocic do zycia:) z piekniejszym noskiem!!! a jesli chodzi o samego doktora, to moze rzeczywiscie nie nalezy do najbardziej rozmownych, sam malo mowi, radze przygotowac sobie pytania, na ktore chcemy poznac odpowiedzi. na kazde pytanie odpowie rzeczowo i bez nerwow. jest BARDZO sympatyczny, spokojny i przede wszystkim jest ZNAKOMITYM chirurgiem plastycznym:) POLECAM! POLECAM! POLECAM!
jesli ktos ma wiecej pytan, piszcie - frambuesita85@wp.pl

Robilam uszy u Dr.Bienkowskiego i jestem bardzo zadowolona.uszy sa przylegajace a przy tym nie bylo zadnych komplikaci.w czasie zabiegu czulam sie bardzo dobrze nie czulam zadnego bolu.

mialam korekteuszu w tej klinice i efekt znakomity.nie moge zrozumiec dlaczego tyle ludzi pisze negatywnych opini o doktorze.sama bylam w tej klinice i rozmawialam osobiscie z pacjetkami,ktore byly przesczesliwe.negatywna opinie moze napisac kazdy nawet zazdrosny sasiad.