Lekarze Chirurg stomatolog Bydgoszcz

Stomatolog, Ortodonta

DENmed Klinika Stomatologiczna
Profesora Sylwestra Kaliskiego 26
85-796 Bydgoszcz

Doktor Katarzyna to profesjonalistka cierpliwa miła żetelnie wykonująca swoją pracę bardzo polecam!!!
Opinia dodana przez: Miłosz

dr n. med. Witold Czechowicz

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Sanitas
Dworcowa 110
85-000 Bydgoszcz

Bardzo polecam. Miałam guzki w piersiach, po biopsji nic nie wykryto. Tak jak mówił dr w drugiej ciąży same zniknęły. Ale było bardzo dobre tłumaczenie choroby i dr zaraża dobrym optymizmem pacjentów.

Aleksander Cegielski

Chirurg dziecięcy, Ginekolog

Bydgoszcz

Wielokrotnie badana u pana doktora w szpitalu chełmińskim, świetny lekarz, u nas wręcz oblegany! Wielka szkoda, że odchodzi już z placówki. Konkretny, wyrozumiały, zapisuje leki możliwie tanie itd. Oby takich więcej lekarzy było :) Pozdrawiam, pacjentka z Chełmna.

lek. dent. Małgorzata Niewińska

Przychodnia na Szwederowie
Marii Konopnickiej 26
85-124 Bydgoszcz

Bezapelacyjnie najlepsza stomatolog w Bydgoszczy, polecam z czystym sercem każdemu. Fachowo, bezboleśnie, zna się na leczeniu zębów jak mało kto, podejście do pacjenta na najwyższym poziomie, bardzo miła i uprzejma. Pacjent czuje się w gabinecie zrelaksowany i spokojny, bo wie że jest w dobrych rękach. Uratowała mi wiele zębów, za co jestem dozgonnie wdzięczny, Serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Damian

lek. dent. Dorota Janik-Majewska

Ortodontika
ul. 20 stycznia 1920 r 17/4
Bydgoszcz

Skuteczność, profesjonalizm i miła atmosfera. Pani doktor była bardzo komunikatywna przez całe leczenie od pierwszego wycisku aż po retencję i nie mogłam trafić lepiej. Asystentka Pani Ola przesympatyczna i zawsze pomocna. Polecam z całego serca!
Opinia dodana przez: Hanna

lekarz Michał Jankowski

Centrum Onkologii Bydgoszcz
Bydgoszcz

Doktor Jankowski to jeden z najlepszych lekarzy z jakimi miałam styczność. Prawdziwy lekarz z idealnym podejściem do pacjenta. Pomógł mojej mamie w najgorszym okresie jej życia. Jestem mu bardzo wdzięczna za okazaną pomoc i to, że jest po prostu wspaniałym fachowcem i dobrym człowiekiem.
Opinia dodana przez: Aleksandra

dr n. med. Włodzimierz Matuszczak

Dworcowa
85-009 Bydgoszcz

Profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam Pana Doktora. Uprzejmość,szczegółowe wytłumaczenie choroby i leczenia. Doktor z powołania Godny polecenia.
Opinia dodana przez: Adrian

Urszula Kuczyńska

Gdańska 51 lok. 11
85-005 Bydgoszcz

Doktor Kuczyńska po pierwsze jest świetną specjalistką, ktorą polecam, a po drugie - udało jej się zbudować godny polecenia zespół. W Krainie podoba mi się to, że każdy lekarz ma swoją specjalizację, dlatego mam pewność, że zajmują się mną najlepsi i stosują najnowocześniejsze metody, naprawdę polecam każdemu, kto ma możliwość wybrania się do tego gabinetu
Opinia dodana przez: tera

lekarz Nasser Darwish

nowy szpital w Nakle i Szubinie
czackiego21/15
85-138 Bydgoszcz

szczególne podejście do osób po 20 roku życia, ze względu na niedojrzałość emocjonalną. fachowiec godny polecenia. Jest impulsywny , to dla mnie ważne.
Opinia dodana przez: Dariusz
{'id': 40647, 'name': u'Bydgoszcz'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Jacek Szopiński

dr n. med. Jacek Szopiński

Centrum Medyczne PESMED
Sułkowskiego 15
85-634 Bydgoszcz

Bardzo dobry chirurg i człowiek. Udziela rzetelnej informacji. Wnikliwie przedstawił mi możliwości zoperowania przepukliny nawrotowej różnymi metodami,wskazując na zalety i zagrożenia. Jasno określił swoją opinię, ale wybór pozostawił mi. Jeden z niewielu chirurgów potrafiących leczyć przepukliny metodą laparoskopową. Chyba tylko jeszcze prof. Dąbrowiecki w Polsce tę metodę ma opanowaną. Piszę dzień po operacji, z dobrym samopoczuciem.

dr n. med. Jerzy Kochan

Chirurg szczękowo twarzowy

Remedium
Bydgoszcz

Moja mama ma 82 lata i od dłuższego czasu choruje na neuralgię nerwu trójdzielnego. Gdy dolegliwości bólowe powracają, Pan Doktor zawsze skutecznie zajmuje się problemem. Z odpowiednią dozą empatii i fachowością szybko uśmierza potworne cierpienie, przywracając mamie radość życia. Życzę każdemu lekarzowi takiego poziomu zaufania do kompetencji, jakim moja mama obdarza Pana Doktora. Najwyższej klasy specjalista. Dziękujemy Panie Doktorze!
Opinia dodana przez: Piotr

lek. dent. Magdalena Orlikowska

ulica Koronowska 74/SP 16
85-405 Bydgoszcz

Super dentysta na medel🏅 .Sympatyczna ,miła ,cierpliwa ma podejście do dzieci widać że lubi swój zawód na 100% godna polecenia😁
Opinia dodana przez: Joanna

lek. dent. Daria Wojtkowska

Stomed NZOZ
ulica Dworcowa 47
85-009 Bydgoszcz

Skończyłam leczenie ortodontyczne 2 lata temu. Do tej pory chodzę regularnie co pół roku na kontrolę. Mam piękny uśmiech i super zgryz, stomatolodzy się zawsze pytają kto mnie tak pięknie wyleczył a miałam straszne zęby. POLECAM
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Cezary Ostrowski

gen. Bortnowskiego 10a lok. 30
Bydgoszcz

Więcej takich lekarzy uzdrowiłoby naszą Służbę Zdrowia!
publicznie pani doktor przyjmowała przed kilkoma laty. Teraz przyjmuje prywatnie, ale stosunek do pacjenta jest SUPER!!
{'id': 40647, 'name': u'Bydgoszcz'} Stomatolog
                                       lek. dent. Maria Kopaczewska

lek. dent. Maria Kopaczewska

DENmed Klinika Stomatologiczna
Profesora Sylwestra Kaliskiego 26
85-796 Bydgoszcz

Super zrobione wypełnienie, bardzo estetycznie, w dodatku bez bólu i w miłej atmosferze. Polecam każdemu

lek. dent. Katarzyna Skrzyńska-Szczepaniak

ul. Maksymiliana Piotrowskiego 20c/2
85-098 Bydgoszcz

Gwiazdki w uprzejmości dałem tylko cztery, bo to całkowicie zbędny element. Ani trochę nie zależy mi u dentysty na uprzejmości. Oczekuję fachowości, sprawności i w miarę możliwości braku bólu. Pani Skrzyńska jest super sprawna, konkretna, szybka i wykluczająca możliwość cierpienia u pacjenta. Polecam z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Jan

lek. dent. Andrzej Zieliński

Piłsudskiego 4/27
85-793 Bydgoszcz

Super człowiek, lekarz i fachowiec - polecam głównie tym osobom, które boją się usuwania zębów, oraz zabiegów towarzyszących przy plombowaniu

lek. dent. Hanna Bochniak

Mierosławskiego Ludwika 16/15
85-654 Bydgoszcz

Wróciłem po 11 latach pod opiekę Pani Doktor. Wizyta punktualnie, w przystępnej cenie, a samo rwanie bezbolesne. Po tylu latach w dalszym ciągu bardzo grzeczna, sympatyczna i rzeczowa. Na następną wizytę wybieram się bez stresu, powiem nawet z przyjemnością. Mogę w dalszym ciągu polecać wizytę w tym gabinecie.
Opinia dodana przez: Adam